Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Angajam,

Descriere Locuri de munca

Societatea comerciala, cu sediul in orasul Bacau, cu profil executia de componente obtinute prin injectie de mase plastice si cablaje pentru industria auto, angajam un operator de ajustura/sortare.

Candidatul ideal:
- Acuitate vizuala, atentie la detalii.
- Permis de conducere, categoria B (disponibil pentru deplasari la client, la cca. 10 km de oras).

Descrierea jobului:
Realizeaza operaţiile de ajustura, sortare şi control cu calibre a componentelor din plastic, în conformitate cu cerintele interne si ale clientului.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant, bazat pe experienta, negociat in timpul interviului.
- Bonus lunar in functie de performante.
- Tichete de masa (dupa expirarea perioadei de proba de 1-3 luni).

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita un CV la adresa de email
Persoanele selectate vor fi contactate pentru a stabili o data pentru interviu.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!