Acest anunt nu este activ

Agent Vanzari Brasov

Descriere

Agent Vanzari

Business X House Real Estate

DESCRIERE JOB

Candidatul ideal

1 Sa fie o persoana Funny
2 Sa fie de gasca ( in echipa noastra e distractie si ne dorim sa pastram aceasta atmosfera)
3 Sa fie organizata si ordonata la locul de munca.
5 Sa fie o persoana careia sa ii placa sa munceasca ( avand aceasta atitudine se va imprietenii repede cu prosepritatea)
6 Sa fie perspicace si cu simtul responsabilitatii bine dezvoltat ( atunci cand intervin situatii de rezolvat sa detina resurse cu ajutorul carora sa identifice cu usurinta solutii).
7 Sa se imbrace frumos - DA imaginea ta / a noastra transmite imaginea firmei.
8 Sa stie sa conduca ( Permis cat B)
9 Sa stie sa gestioneze o discutie telefonica
11 Sa isi doreasca sa se dezvolte continuu
* Facultatea nu este obligatorie dar cei 7 ani de acasa sunt musai. NU conteaza varsta, atitudinea face diferenta ;)

Descrierea jobului

1 E-mailuri si telefoane
2 Stabileste si realizeaza intalniri cu potentiali clienti
3 Mentine bune relatii cu clienti
4 Intermediaza contracte.
4 Aprovizionare periodica cu produse de birotica
5 Actualizare DB - baza de date
6 Intocmeste comunicate de activitate
7 Citeste / Asculta materiale pentru dezvoltare personala si profesionala - doar 30 de minute in fiecare zi in timpul programului de lucru :)
8 Sta pe Facebook-ul nostru ;)

Descrierea companiei

Compania noastra deruleaza campanii de dezvoltare, avand o experienta de 10 ani in vanzari si de peste 5 ani in piata de profil,
detinem o echipa profesionista, dinamica si talentata, ce ofera clientilor tot suportul necesar in identificarea cat mai exacta a dorintelor sale de achizitie.
Compania noastra impreuna cu agenti de vanzari dedicati, cu experienta in domeniu, ofera servicii de calitate clientilor sai.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Apple Google Store iTunes Google Play