Acest anunt nu este activ

Operator masini electroeroziune_GERMANIA!

Descriere

OPERATOR MASINI ELECTROEROZIUNE
alfa-Horizont cauta un operator pentru
masini de ELECTROEROZIUNE pentru angajare directa si nelimitata in timp la clientul nostru in Germania, la sud de Stuttgart.

Descrierea jobului:

? Executarea operatiilor la masina de electroeroziune cu sarma sau electrod
? Mentenanta de nivel 1 a masinilor de electroeroziune
? Asigurarea intretinerii preventive si a curateniei la masini
? Raspundere pentru piesele executate, incadrarea in tolerantele din desen
? Controlul calitativ al pieselor

Cerinte:

? Experienta pe un post similar, sau in munca cu masini de electroeroziune CNC
? Cunostinte de citire si interpretare desen tehnic
? Cunostinte de prelucrari prin aschiere
? Cunostinte despre proprietatile metalelor
? Cunostinte limba germana
? Permis de conducere- categoria B

Clientul nostru ofera:

? Retributie financiara motivanta
? Contract de munca german pe perioada nedeterminata

Firma alfa-Horizont GmbH& Co.KG ofera candidatilor nostri tot sprijinul necesar in Germania pentru integrare in sistemul social german, in mod special consiliere si inchiriere de locuinta.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Apple Google Store iTunes Google Play