Electrician_Automatizari_GERMANIA

Descriere

ELECTRICIAN AUTOMATIZARI
alfa-Horizont angajeaza in Germania, la sud de Stuttgart, un specialist pentru automatizari industriale, service la client.

Descrierea jobului:

? Activitati de montaj, cablaj echipamente electrice
? Asigurare mentenanta si consultanta tehnica pentru automatizari industriale si civile
? Echipare, cablare dulapuri electrice
? Deplasare cu echipa la client pentru interventii
? Punere in functiune echipamente, utilaje si instalatii

Cerinte:

? Abiilitati de interpretare scheme si simboluri electrice
? Experienta dovedita minim 3 ani in cablare dulapuri electrice si automatizari
? Calificare in domeniul electric
? Orientare catre calitate in executie
? Limba germana nivel mediu-avansat

Clientul nostru ofera:

? Retributie financiara motivanta, cu posibilitati constante de crestere
? Contract de munca german pe perioada nedeterminata
? Colectiv de incredere, orientat spre rezultate

Firma alfa-Horizont GmbH& Co.KG ofera candidatilor nostri tot sprijinul necesar in Germania pentru integrare in sistemul social german, in mod special consiliere si inchiriere de locuinta.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play