Trimite unui prieten

Trimite

Cautam personal pentru muls in Germania

Descriere Locuri de munca

Cautam personal pentru muls 1100 pana la 1800€ net

Angajator:

Deutschland-jJobs

Descrierea companiei:

Firma noastra a sarbatorit 15 ani pe piata si avem in toate sectoarele peste 150 de angajati. Noi oferim o oferta completa in intermedieri de personal din Europa de est in Germania, Austria si Elvetia. Adica angajari directe (in Germania, Austria si Elvetia), detasare(angajat de unul dintre partenerii nostrii) sediul central in Arad & Vidin Timisoara cu contract de prestari servicii.

Stellenbezeichnung
Personal pentru muls, Ingrijitori animale

Sarcini:

- Scoaterea balegarului si intretinerea garjdurilor
- Mulsul vacilor
- Hranirea vacilor
- Curatarea aparatelor de muls
- Reparatii mici in/la grajd

Cerinte:

- limba germana este un avantaj dar nu necesar
- Formare profesionala in zootehnie, sau formare la locul de munca
- Abilitatea de a lucra cu caii, sa nu aveti frica de cai
- Permis conducere categoria B si masina proprie sunt binevenite
- pregatit să lucreze pe termen lung

Descrierea jobului:

Împărtășești pasiunea pentru vaci cu noi?
Ești fiabil și angajat?
Ești orientat spre echipă și vrei să fi intr-o echipă excelentă?
Îți place să te confrunți cu provocările zilnice cu vacile și să contribui la a face ca vacile să se simtă confortabil cu noi?

Noi iti oferim:
- 1100 pana la 1800€ net, in functie de orele lucrate
- cazare gratuita cu apa/curent/incalzire incluse.
- noi lucram 100% gratis pentru aplicantii nostrii!
- Bonus dupa minim 6 luni de munca in Firma
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Asigurare privata cu Allianz
- va este platita pensia
- Sprijinul unui coordonator al limbii române pe durata angajării

V-am trezit interesul? Contactați-ne, suntem mereu aici pentru dvs.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Lucia

    Vezi toate anunturile
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!