Acest anunt nu este activ

Angajam Montator / Mecanic pentru FRANTA

Descriere

Detalii la 021 211 44 41 sau contact@aludesign.ro

Mecanic si Montator plecare FRANTA

Descrierea postului:
Reparatiile auto ce intra in sarcina responsabilului tehnic includ:
- Inlocuire anvelope
- Inlocuire filtre si ulei
- Inlocuire pompe de apa
- Schimbare placute de Franta
- Orice mici reparatii care nu necesita scule si utilaje care nu sunt in dotarea firmei

Cerinte:
- Studii medii;
- Fara antecedente penale;
- Organizare si disciplina;
- Capacitate de munca in echipa;
- Corectitudine;
- Consecventa.

Aptitudini si abilitati:
- experienta in domeniul tamplariei de aluminiu
- cunoasterea procesului de executie si montaj
- experienta in domeniu minim 2-3 ani
- persoana organizata, serioasa, echilibrata, harnica
- permis de conducere cat. B constituie avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)
- salariu motivant (negociat in functie de experienta, competente si realizari)
- contract de munca, cazare, transport
- atelier complet dotat cu utilajele necesare

Mai multe detalii la 021 211 44 41 sau contact@aludesign.ro

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Apple Google Store iTunes Google Play