Acest anunt nu este activ

Angajez Reprezentant Vanzari

Descriere

Caut colegi noi, Reprezentant Vanzari Magazin pentru franciza Vodafone Kaufland si Burdujeni.
Cei interesati va rog sa imi trimiteti un CV in cadrul mesajului de intentie. Multumesc!

Candidatul ideal:

Cunostinte foarte bune operare pe calculator; lucrul cu MS Office, minim nivel mediu
Cunoasterea limbii engleze, minim nivel mediu
Studii medii finalizate, studiile superioare reprezinta un avantaj
Excelente abilitati de comunicare
Capacitate de lucru in echipa
Experienta in domeniul vanzarilor nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj
Capacitate de adaptare si asimilare rapida, respectarea termenelor limita

Descrierea jobului:

Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor in magazinele proprii
Informarea clientilor cu privire la produsele si serviciile din portofoliul Vodafone, precum si a noilor tehnologii, aplicatii existente pe piata
Identificarea nevoilor clientului si propunerea celor mai bune solutii, realizand o vanzare consultativa
Atingerea obiectivelor zilnice si lunare
Intocmirea documentelor necesare vanzarii - intocmire rapoarte
Gestionarea corecta a stocului

Descrierea companiei:

Partener Vodafone recrutam reprezentanti vanzari in magazinele din Suceava , mai exact in cele doua francize : Kaufland Suceava si Burdujeni (Orizont)

Apple Google Store iTunes Google Play