Acest anunt nu este activ

Agent Vanzari Brasov

Descriere

Agent Vanzari

Business X House Real Estate

DESCRIERE JOB

Candidatul ideal

1 Sa fie o persoana Funny
2 Sa fie de gasca ( in echipa noastra e distractie si ne dorim sa pastram aceasta atmosfera)
3 Sa fie organizata si ordonata la locul de munca.
5 Sa fie o persoana careia sa ii placa sa munceasca ( avand aceasta atitudine se va imprietenii repede cu prosepritatea)
6 Sa fie perspicace si cu simtul responsabilitatii bine dezvoltat ( atunci cand intervin situatii de rezolvat sa detina resurse cu ajutorul carora sa identifice cu usurinta solutii).
7 Sa se imbrace frumos - DA imaginea ta / a noastra transmite imaginea firmei.
8 Sa stie sa conduca ( Permis cat B)
9 Sa stie sa gestioneze o discutie telefonica
11 Sa isi doreasca sa se dezvolte continuu
* Facultatea nu este obligatorie dar cei 7 ani de acasa sunt musai. NU conteaza varsta, atitudinea face diferenta ;)

Descrierea jobului

1 E-mailuri si telefoane
2 Stabileste si realizeaza intalniri cu potentiali clienti
3 Mentine bune relatii cu clienti
4 Intermediaza contracte.
4 Aprovizionare periodica cu produse de birotica
5 Actualizare DB - baza de date
6 Intocmeste comunicate de activitate
7 Citeste / Asculta materiale pentru dezvoltare personala si profesionala - doar 30 de minute in fiecare zi in timpul programului de lucru :)
8 Sta pe Facebook-ul nostru ;)

Descrierea companiei

Compania noastra deruleaza campanii de dezvoltare, avand o experienta de 10 ani in vanzari si de peste 5 ani in piata de profil,
detinem o echipa profesionista, dinamica si talentata, ce ofera clientilor tot suportul necesar in identificarea cat mai exacta a dorintelor sale de achizitie.
Compania noastra impreuna cu agenti de vanzari dedicati, cu experienta in domeniu, ofera servicii de calitate clientilor sai.

Apple Google Store iTunes Google Play