Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Receptioner Hotel Best Western Stil 4*

Descriere Locuri de munca

BEST WESTERN STIL HOTEL selecteaza :

-RECEPTIONER HOTEL
Candidatul ideal
- Persoana organizata, proactiva, dinamica, determinata
- Certificat calificare (receptioner hotel ) – reprezinta un avantaj;
- Experienta anterioara in industria hoteliera- reprezinta un avantaj;
- Nivel limba engleza – fluent;
- Cunostinta unei alte limbi de circulatie internationala - reprezinta un avantaj;
- Foarte bune cunostinte de operare pe calculator (Windows, Word, Excel);

Descrierea jobului
- Este responsabil de primirea oaspetilor si procesarea rapida a cerintelor acestora
- Verifica lista de sosiri si urmareste cerintele speciale
- Intampina oaspetii hotelului intr-o maniera ospitaliera
- Se ocupa de indeplinirea tuturor cererilor clientilor si de furnizarea tuturor serviciilor disponibile prin colaborarea cu angajatii Housekeeping si Room Service
- Se ocupa de atribuirea camerelor si de pregatirea cheilor pentru oaspeti
- Urmareste si verifica evolutia sosirilor, actualizand fisele de inregistrare cu datele corecte: nume, adresa, modaliate de plata
- Se ocupa de cererile de rezervari de camere din partea oaspetilor
- Cunoaste tot timpul statutul si disponibilitatea camerelor precum si gradul de ocupare
- Raspunde intrebarilor si solicitarilor oaspetilor atat personal cat si la telefon. De asemenea preia rezervari
- Promoveaza hotelul si mentine o atmosfera de intelegere si ajutor reciproc in randul angajatilor si lucreaza in echipa
Beneficii oferite:
- 13 salarii/an
- concediu platit 22 zile/an si cazare gratuita pe litoral
- masa calda
- analize medicale periodice gratuite
- cazare pentru angajatii din provincie
Bonusuri in functie de performanta

Invitam candidatii sa aplice prin sectiunea cariere de pe site-ul hotelstil.ro sau la office@hotelstil.ro
Str Nicolae Caramfil 63, Sector 1, Bucuresti

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!