Trimite unui prieten

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Şofer Livrări_Metro Cluj

Descriere Locuri de munca

Responsabilităţi:
Asigură suport la încărcarea maşinii cu produsele destinate clienţilor
Transportă marfa de la magazin la clienţi
Descarcă marfa la clienţi
Respectă timpii de livrare şi planificarea rutei de livrare la clienţi

Cerinţe:
Permis de conducere categoria B (minim 3 ani)
Cunoştinţe tehnice specifice necesare desfăşurării activităţii
Studii medii (liceul cu bacalaureat)

Oferim:
salariu fix + tichete de masă
asigurare medicală
formare profesională
posibilităţi de promovare şi dezvoltare profesională

Aşteptăm CV-urile dumneavoastră:
la sediul magazinului METRO Cluj
pe adresa de email: resurseumane.cluj@metro.ro
Informaţii puteţi obţine la numărul de telefon:
0374 374 878

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi recomandate

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!