Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Germag Trend angajeaza Lucrator Comercial

Descriere Locuri de munca

Cerinte:
Orientare catre client, amabilitate
Capacitate de convingere
Spirit de cooperare si colegialitate

Responsabilitati:
Informarea si consilierea clientilor despre produsele din magazin, cat si despre campaniile active
Receptia marfii si epunerea acesteia la raft
Mentine ordinea si curatenia la spatiul de lucru

Beneficii:
Contract pe perioada nedeterminata
Salariul net de minim 1800 lei + comision din vanzari
Training intern
Program ideal (nu se lucreaza Duminica)
Discount de 20% la produsele achizitonate din magazin
Posibilitate de promovare pe pozitia de Assistent Shop Manager

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!