Trimite unui prieten

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Consultant Vanzare Dermato Cosmetice - Premium Brand

Descriere Locuri de munca

Compania promoveaza un Premium Brand American de suplimente nutritive pentru sportivi, mamici, juniori si produse cosmetice, in magazine de profil, situate in Mall-urile din Bucuresti: Vitan, Afi Cotroceni, Promenada, ParkLake, Baneasa.

Cautam persoane pasionate de domeniul nutritiei, interesate de o alimentatie sanatoasa si care au mai lucrat pe o pozitie similara.

In masura in care corespundeti criteriilor, va invitam sa ne trimiteti cv-ul. Succes!

Cerinte:
Cunostintele si/sau interesul pentru acest domeniu reprezinta avantaj;
Experienta pe o pozitie similara (consultant plafar, asistent vanzare etc.)
Limba engleza nivel mediu/bun.

Responsabilitati:
Activitate de consultanta pentru clientii magazinului;
Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc.

Oferta:
Salariu fix 2100 lei net + comision= pachet 2500-3000 lei net/luna;
Program de lucru flexibil, in ture 12/24;
Contract de munca, programe de training, bonusuri de performanta.

Asteptam cv-ul dvs atasat aici la mesaj sau la adresa:

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!