Trimite unui prieten

Trimite

Angajez vanzator benzinarie Bussache

Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal:

- Cu sau fara experienta de lucru in vanzarea produselor - avantaj
- Persoana responsabila, dinamica
- Abilitati de comunicare si orientare spre client
- Spirit de echipa

Descrierea jobului:

- Vanzarea a produselor si serviciilor de la statia de distributie carburanti
- Operarea corecta a sistemului de casa
- Raspunde de intretinerea produselor din magazin, curatarea zilnica a acestora, amplasarea produselor noi si promovarea acestora
- Participa la functionarea continua a statiei de deservire carburanti la un nivel calitativ conform standardelor si regulamentelor interne.
- Prin conduita sa profesionala promoveaza buna imagine a firmei
- Programul 24 cu 48 libere ( o zi de lucru doua libere)

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!