Angajam ingrijitoare la domicliu

Descriere

Comunitas Help – Furnizor de servicii de ingrijire la domiciliu pentru persoane varstnice angajeaza ingrijitoare la domiciliu in Bucuresti.

Responsabilitati:
• Asigura serviciile de ingrijire, adaptate fiecarui client, in functie de nevoile sale specifice (supraveghere, igiena personala, igienizarea camerei, pregatirea si servirea meselor, administrare tratament medical, plimbare, realizare cumparaturi, comunicare, etc.);
• Monitorizeaza starea de sanatate a persoanei ingrijite;
• Dezvolta relatii de incredere si respect cu clientii.

Profilul candidatului:
• Experienta anterioara in domeniu;
• Calificare in domeniul ingrijirii persoanelor varstnice la domiciliu;
• Notiuni de acordare a primului ajutor;
• Orientare catre client;
• Capacitate ridicata de intelegere a nevoilor persoanelor varstnice;
• Abilitati dezvoltate de comunicare;
• Implicat, responsabil, rabdator.

Oferta
• Salariu fix;
• Decontarea abonamentului pentru mijloacele de transport in comun;
• Training – cursuri de formare continua;
• Sustinere pentru mentinerea unui mediu de lucru favorabil.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita C.V.-ul la adresa rodica.caciula@yahoo.fr pana la data de 21.10.2016. Pentru mai multe informatii ne puteti contacta si la numerele de telefon 021.746 10 21 sau 0744.500.176.

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play