Cautam Bucatar si Sous Chef

Descriere

BUCATAR/ BUCATAREASA
- Experienta anterioara ca Bucatar/ Bucatareasa;
- Experienta internationala reprezinta un avantaj;
- Diploma/ certificate de calificare pentru functia de Bucatar/ Bucatareasa;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Persoana flexibila, dinamica si responsabila.

SOUS CHEF/SEF DE TURA
- Experienta anterioara ca Sous Chef;

Descrierea jobului

Salarii oferite: 2000-3500 lei, in functie de experienta.

Proba practica obligatorie.

Descrierea companiei

Grup de restaurante de top, cu o abordare unica asupra conceptului de dining, in Bucuresti. Ne mandrim cu o echipa tanara si dinamica, fiecare membru avand un rol deosebit de important in livrarea produselor de cea mai inalta calitate, intr-o ambianta rafinata si relaxanta.

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play