Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite
3

Angajez bucatar si ajutor bucatar program luni -vineri 8 ore

Specificații
Numele companiei BSM delicii atractive srl
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal pentru job:

-Sa doreasca sa lucreze pe perioada nedeterminata
-sa coopereze bine in echipa
-sa ii placa domeniul in care va lucra
-sa doreasca sa invete si sa evolueze
-sa fie punctual si serios

Descrierea jobului

Bucatar
Responsabilitatea acestuia sunt de pregati mancarea respectiv 2 feluri principale si meniurile zilnice care se comanda alaturi de bucatareasa actuala (se pot imparti felurile de mancare la buna intelegere),sa mentina curatenia ca si restul echipei.Sa fie dispus sa lucreze in echipa intrun mediu placut.Programul de lucru este de luni-vineri de la ora .In unele weekenduri avem si alte contracte care se platesc suplimentar.

Ajutor bucatar
Responsabilatatile acestuia sunt de a ambala mancarea pentru comenzi,de a sta la casa de marcat cand e nevoie (de obicei maxim 2 ore) si in restul timpului de a ajuta bucatarul la tot ce e nevoie,taiat legume,spalat vase,etc.Sa mentina curatenia ca si restul echipei.Sa fie dispus sa lucreze in echipa intrun mediu placut.Programul de lucru este de luni-vineri de la ora .

Benefici:

Daca ofera seriozitate si invata preparatele in vitor se poate oferi sansa sa evolueze pe un post de bucatar.
Daca doreste sa lucreze si in unele weekend se plateste in plus fata de salariu.
Descrierea companiei

Compania noastra a fost infitata in anul 2022.La momentul actula suntem un restaurant de caterin cu mancare traditional romaneasca dar de curand am deschis si o nisa pe mancarea asiatica care se gateste la wok.Suntem in continua crestere si de aceea dorim sa ne marim si echipa. Publi24_1706817626

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

Sergiu Marian Biris

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0