COORDONATOR ECHIPA VANZARI

Descriere

Angajam COORDONATOR ECHIPA DE VANZARI pentru companie internationala.

Esti o persoana ambitioasa, doresti sa te dezvolti profesional si personal ?

VINO IN ECHIPA NOASTRA !

Cautam o persoana dornica de invatare, cu abilitati foarte bune de comunicare. Experienta in vanzari precum si coordonarea unei echipe constituie un plus.

Responsabilitati:
- Coordonarea activitatii personalului din subordine
- Evaluarea activitatii si rezultatelor personalului din subordine
- Propunerea de masuri pentru imbunatatire rezultatelor echipei
- Promovarea si vanzarea produselor si a serviciilor firmei
- Intocmirea de rapoarte zilnice si saptamanale cuprinzand activitatea

Avantaje:
- Salariu fix + bonusuri in functie de performante
- Posibilitatea promovarii profesionale
- Loc de munca stabil, program full time

Oras: Bucuresti
Contact: Mihaela Sorescu 0755143674

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play