Anunturi imobiliare gratuite • Locuinte si proprietati online

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere Stefanesti Bloc 2023+Gradina 147mp
14

Apartament 3 camere Stefanesti Bloc 2023+Gradina 147mp

Apartament 3 camere cu grădină proprie in bloc construit in 2023, in complexul rezidential Cavalerului Residence situat pe strada Cavalerului vis-a-vis de Marcea Spa la 5 min de Centrul Pitestului.. Descoperă acest apartament cu 3 camere, decomandat cu suprafata totala de 100 mp compus din living cu ...

1701 EUR/m2 | 93 m2

stefanesti, Arges

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Calea Calarasilor
4
33

Garsoniera de inchiriat in zona Calea Calarasilor

Garsoniera spatioasa, 35mp, sitauta chiar pe Calea Clarasilor, cu access rapid la Bd Decebal (5-10 min pe jos), Piata Unirii (3 statii de tramvai), Piata Municii (10 min pe jos). Este curata, renovata, utilata si mobilata complet, bloc construit in 1996, bloc cu lift reabilitat si bloc reabilitat termic ...

35 m2

Calea Calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Tei - Parcul Circului, apartament superb, 2 camere, etaj 3, vedere stradala
14
4

Bld. LACUL TEI (bloc stradal ), vanzare apartament superb, compus din 2 camere de locuit plus dependinte, in suprafata totala utila de 53 mp. situat la etajul 3 in bloc reabilitat termic structurat pe S + P + 10E , constructie finalizata in anul 1978 cu intrare si vedere stradala. Imbunatatiri: ...

2151 EUR/m2 | 53 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona Dristor
9
2

Apartamente 2 camere zona Dristor

Oferim spre inchiriere apartament 2 camere langa metrou 3 min., str. Complexului, 50 mp, mobtiat utilat, 3 8, bucatarie noua, renovat, termopan, parchet gresie, faianta, utilat, liber. Disponibil imediat.

50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!
2
11

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!

Teren cu casa de demolat 500mp , front stradal 13ml , pozitie excelenta , zona Elisabetin - Balcescu . Pret 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

500 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu aproape de București - Localitatea 1 Decembrie
17

Spațiu aproape de București - Localitatea 1 Decembrie

Vă propunem spre cumpărare un spațiu accesibil în zona de sud a capitalei situat chiar pe Șoseaua Giurgiului în apropiere de trecerea de pietoni din dreptul pieței (actual magazin Anabella), la 500ml de Centrul Comercial Lidl, stradal pe DN5 cu un front stradal de 7ml și cu o suprafață de 60mp compartimentat ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

1 Decembrie, Ilfov

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!
16
10

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!

Casa 4 camere , bucatarie, baie, 2 holuri , camara, curte si garaj , complet mobilata si utilata. Toata mobila este de calitate si facuta pe comanda. Teren 335mp iar suprafata casei 125mp utili . Casa a fost complet renovata in 2015,interior si exterior,izolatie polistiren, usi schimbate, instalatie ...

1800 EUR/m2 | 125 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren cu casa de demolat , 920mp , front stradal de 18ml , strada Iuliu Maniu fosta Resitei . Pret 400.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

920 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere tip mansardă, Sector 3   Strada Istriei | 142.000 Euro
10

Apartament 3 camere tip mansardă, Sector 3 Strada Istriei | 142.000 Euro

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere, situat în Sectorul 3, pe Strada Istriei, într-un imobil construit în anul 1983, reabilitat termic în 2011. Locuința este amplasată la mansardă, pe Nivel 1 + Nivel 2, într-un bloc cu regim de înălțime P + 4E + Mansardă Nivel 1 + Mansardă Nivel 2 + Pod. Apartamentul ...

2119 EUR/m2 | 67 m2

Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial   1000 mp cu chiriaș
7

Spatiu comercial 1000 mp cu chiriaș

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un spatiu utilat mobilat cu profit lunar si activitate constata de peste 20 ani . Suprafata construita ~1000 MP, teren 480 mp / (733 mp utili + 182 mp terasa) prosumator 20kw fotovoltaice ,

1938 EUR/m2 | 800 m2

iancului, Sector 2, Bucuresti

Ultracentral , strada Marasesti  langa Piata Unirii !!!
4
1

Ultracentral , strada Marasesti langa Piata Unirii !!!

De inchiriat spațiu comercial situat in vecinatatea Pietei Unirii, pe strada pietonala Mărășești. Suprafata 42 mp , doua incaperi . Vitrina si intrare direct din strada pietonală. Dispune de centrala termica, aer condiționat și grup sanitar. Poze cu titlu informativ. Pret 1300euro luna plus garantie ...

42 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2
7
1

Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare o garsonieră decomandată situată în cartierul Trivale, Complex 2, amplasată la etajul 2 din 4 al unui imobil construit în anul 2007. Locuința are o suprafață utilă de 37 mp și este compartimentată eficient, oferind un spațiu confortabil și bine ...

1619 EUR/m2 | 37 m2

Pitesti, Arges

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern in Mosnita. La cheie. Aproape de Carrefour. Asfalt.
16
1

Duplex spatios, compartimentat excelent - modern în Moșnița Veche - in vatra satului, aproape de Carefour Market - pozitie excelenta Detalii: Suprafață utilă: 111 mp Terasă: 11 mp Suprafață teren total: 500 mp total 250 mp duplex. Compartimentare: Parter - hol acces, baie cu geam, camera tehnica, ...

1571 EUR/m2 | 112 m2

Mosnita Veche, Timis

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
16

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Garana, Caras-Severin

ID 20028 Apartament 2 camere - Strada Eternitatii
7

ID 20028 Apartament 2 camere - Strada Eternitatii

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe Strada Eternității. Această proprietate este ideală pentru cineva care caută un apartament situat la parter, cu o suprafață exterioară suplimentară rară pentru acest tip de imobil. SUPRAFAȚĂ: 38 mp utili + un balcon spațios de ...

1316 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Liubcova - casa cu teren , 500mp !!!
6
10

Liubcova - casa cu teren , 500mp !!!

Casa in Liubcova , asfalt , 500mp teren , front de 18ml , aproape de Dunare ! Casa trebuie refacuta in totalitate , sau restaurata , pastrandu-si farmecul de odinioara . Pret 25.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

250 EUR/m2 | 100 m2

Liubcova, Caras-Severin

Apartament 2 camere semidecomandat  Cuza Voda pret corect
11

Apartament 2 camere semidecomandat Cuza Voda pret corect

Apartament semidecomandat 2 camere ndash; str. Cuza Voda, Baia Mare Vis-a-vis de Gradinita bdquo;Micul Print - Suprafata utila: 42 mp (inclusiv balcon) - Compartimentare: semidecomandat - Etaj: 4 4 - Acoperis refacut de cativa ani - Dubla orientare ndash; apartament luminos si bine aerisit - Izolatie ...

1179 EUR/m2 | 42 m2

central, Baia Mare, Maramures

Salvează căutarea