Cautam ajutor bucatar calificat

Descriere

Cautam bucatar calificat pt. gratar, cu sau fara experienta.

Despre noi:
Adresa: Independentei 12a(cladirea portocalie de langa biserica vis-a-vis de RFN pe parte cu Sasarul)
Burger Craft SRLD este o companie nou infiintata care se bazeaza in mod expres pe calitate intr-un mediu de lucru curat, prietenos si entuziast:
-100% carne de vita!
-Nu congelam carnea!
-Nu reincalzim produsele!
-Toate produsele folosite sunt proaspete!
-Mancarea este preparata in fata clientului!

Cerinte:
-Igiena impecabila
-Grad ridicat viteza de lucru
-Indemanare
-Aceptiunea de a lucra dupa instructiuni exacte
-Amiabilitate si amabilitate cu clientii si angajatii (bucataria se afla dupa bar)

Responsabilitati:
-Ales frunzele de salata sanatoasa
-Cantarit si modelat carne
-Prajit chifle carne hamburger
-Prajit chifle paine hamburger
-Prajit cartofi
-Preparare burgeri
-Impachetare

Oferim:
Salariu incepand de la 750 RON
Program 11:00-15:00
Ore suplimentare platite 100%(daca este cazul)
Oportunitatea de a creste odata cu o intreprindere noua
Mediu curat si prietenos de lucru

Trimitetine cv-urile dumneavoastra prin optiunea "trimite-ti mesaj" si va vom raspunde in cel mai scurt timp. Ve-ti fi contactacti si in cazul in care nu ati fost selectati(suntem si noi oameni).

Va asteptam cu nerabdare!

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play