Operatori subansamble - Militari - transportul asigurat

Descriere

Gi Group recruteaza Operatorii subansamble pentru o importanta companie multinationala producatoare de piese auto.
Zona de lucru: Militari (in oras)

Experienta anterioara de lucru nu este obligatorie.

- program de lucru in 3 schimburi L - V (prin rotatie saptamanala)
- asamblarea de componente sau subansamble auto
- respectarea si urmarirea procesolor de lucru;
- utilizarea echipamentelor conform specificatiilor si instructiunilor de lucru.

CERINTE:
- Abilitatea de a lucra ca parte a unei echipe
- Abilitatea de a lucra cu precizie
- Niveluri de concentrare bune
- Capacitatea de a lucra fara supraveghere directa

Descrierea jobului

OFERTA:
- contract de munca (initial 3 luni cu posibilitate de prelungire)
- salariu competitiv, tichete de masa, asigurare medicala privata
- decont transport
- multe alte beneficii salariale excelente

Conditii de munca deosebite, respect fata de angajat.

Descrierea companiei

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play