RECEPTIONIST-GESTIONAR

Descriere

Echipa Macromex a Complexului Logistic Edenia din Campia Turzii angajeaza Receptionist-Gestionar

Responsabilitati:
Asigura gestionarea corespunzatoare si controlul fluxului de marfuri intrate si iesite din depozit. Gestioneaza miscarea fizica a marfurilor, verifica cantitativ si calitativ comenzile de marfa la predarea catre distribuitori internii, clienti sau transferuri intre depozite. Opereaza receptiile in sistemul informatic si face periodic verificari scriptice si fizice ale stocurilor de marfa, intocmind rapoarte specifice.

Cerinte:
- experienta anterioara intr-o pozitie similara minim 2 ani;
- studii medii;
- cunostinte PC, pachetul Office, aplicatii ERP- avantaj;
- disponibilitate pentru lucrul in schimburi si program prelungit;
- capacitate de lucru in echipa;
- domiciliul stabil in Campia Turzii, Turda.

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitati de dezvoltare profesionala.

CUM SA AJUNGI MAI RAPID LA NOI?
Trimiti CV-ul prin e-mail: hr@macromex.com sau prin fax: +40-21-206.69.99 sau direct la platforma logistica – adresa: Str. Laminoristilor Nr. 149, Parc Industrial Reif, Campia Turzii.
Iti multumim si te asteptam sa te alaturi cat mai curand echipei noastre!

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play