Lucrator gestionar Cluj Napoca

Descriere

Te vrem in echipa noastra!

Lucrator gestionar

Suntem in cautarea unui coleg pentru departamentul de pregatire marfa in magazinul nostru de prezentare in Cluj Napoca.

Asteptam CV-urile pe adresa de mail afisat pe siteul nostru sau prin tel/ fax la 0264-455.515.

Candidatul ideal

- studii medii;
- cunostinte operare calculator nivel mediu;
- abilitate de lucru in echipa;
- persoana dispusa pentru a depune eforturi respectiv munca suplimentara in vederea realizarii obiectivelor;
- cunostintele tehnice reprezinta un avantaj;
- cunoasterea limbii maghiare reprezinta un avantaj;
Descrierea jobului
- Listarea din sistemul informatic a dispozitiei de pregatire marfa (document intern = comanda de pregatit marfa introdusa in sistem de personalul din departamentul vanzari);
- Pregateste si ambaleaza marfa conform „Instructiunilor de lucru pentru receptie si depozitare”;
- Eticheteaza marfa aplicand etichetele cod de bare pe cutii care contin informatii precum descrierea produsului, cantitate si lot;
- Verifica marfa pregatita conform programului informatic pentru a se determina concordanta dintre cutii si datele din dispozitiile de pregatire (pozitii si cantitate);
- Cantareste coletele care se trimit prin curier, introduce numarul/greutatea lor in program (Verificare - Tiparire eticheta curier), listeaza etichetele de curier pe care le lipeste pe colet; greutatea totala se noteaza si pe dispozitia de pregatire in vederea calcularii/facturarii cheltuielilor de transport de catre personalul de vanzari;
- Preda dispozitia de pregatire finalizata la personalul care factureaza marfa;
- Elibereaza marfa numai pe baza facturii fiscale;
- Acorda ajutor la incarcarea marfii in masinile clientilor sau in masinile firmei;
- Descarca marfa venita de la furnizori si ajuta in efectuarea receptiilor cand este necesar;
- Aranjeaza/ returneaza marfa in depozit in vederea pastrarii ordinii numai in baza formularelor interne;
- Mentinerea ordinii si curateniei in spatiile destinate pentru pregatire marfa respectiv receptii si in depozit;
Oferta:
- Salariu atractiv;
- Transport la/de la locul de munca;
- Pranz la locul de munca;
- Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
- Posibilitate de avansare in cadrul firmei;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniul comercial;

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play