Dennver angajeaza consilier vanzari in Floresti

Descriere

Responsabilitati:
- asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientilor;
- acordarea de consultanta clientilor din magazin;
- informarea clientilor referitor la sortimentul din magazin, cat si oferirea de informatii de specialitate;
- aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin;
- depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii

Cerinte
- Cunostinte tehnice si experienta obligatorie in vanzarea a cel putin uneia dintre urmatoarele categorii de produse din gama de amenajari interioare: instalatii sanitare/termice, vopsele/lacuri/emailuri sau electrice;
- Spirit de echipa si orientare catre client;
- Cunostinte minime de operare PC;
- Abilitati de comunicare, atitudine pozitiva;
- Responsabilitate, implicare, seriozitate;

Oferta:
Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonusuri in functie de performanta),training-uri de vanzari si produse.
Program de lucru: L-Vi 8::00 si 2 sambete pe luna 8::00.

Acest post este pentru punctul nostru de lucru din Floresti.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play