Acest anunt nu este activ

Consilier vanzari bijuterii argint GALERIA AUCHAN IRIS CLUJ

Descriere

Candidatul ideal

Cautam persoane pasionate de frumos pentru specializare in domeniul bijuteriilor.

Cerinte :
- studii medii /superioare
- persoana dinamica, responsabila, agreabila, orientata catre client
- abilitati de comunicare, experienta in domeniul vanzarilor sau determinare in acumularea cunostiintelor intr-un timp cat mai scurt

DESCRIEREA JOBULUI:
- consilierea clientului in alegerea produsului dorit
- cunoasterea detaliata a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare
- gestionarea stocului de marfa existent, al incasarilor si al comenzilor
- mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului

Beneficii :
- se asigura training de pregatire pentru postul ocupat in raport cu specificul activitatii desfasurate
- job stabil
- mediu de lucru placut, elegant, rafinat
- pachet salarial motivant compus din salariu fix, target, prime periodice pentru cei cu rezultate deosebite.

Apple Google Store iTunes Google Play