Angajam Incarcator/ descarcator

Descriere

Producator roman de produse alimentare (cafea, conserve, dulciuri) angajam incarcator/descarcator - ajutor gestionar pentru stand en gros / en detail complex Doraly Afumati si stand en gros complex Smart Voluntari .

Cerinte: persoana activa, capacitate de a manipula baxuri de maxim 20 kg, abilitati de comunicare si relationare cu clientii.

Descrierea jobului

Responsabilitati: Incarcarea/ descarcarea/ manipularea marfurilor, suplineste gestionarul la receptia marfurilor daca este cazul, participa la inventarierea marfurilor, aranjarea marfurilor in stand, respecta procedurile interne comunicate.

Beneficii: Salariu fix conform contract de munca, bonuri de masa, se asigura cazare pentru persoanele care nu au domiciliul in Bucuresti
Perioada de proba de 90 zile in care se asigura instruire la locul de munca
Informatii la: tel 021.369.48.48 sau CV la ana.lutu@vertisfoods.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play