Acest anunt nu este activ

Angajam cosmeticiana.

Descriere

"Casa Iancului" Pensiune&Spa angajeaza persoana pentru postul de cosmeticiana.

Casa Iancului” Pensiune & Spa este un complex turistic si de agrement cu facilitati si aparatura de ultima ora, nou construit, situat intr-o zona turistica spectaculoasa, in Baia de Fier, la iesirea din Pestera Muierilor,judetul Gorj.
Cerinte:
-calificare in domeniul postului, implicare, spirit de echipa si disponibilitate la deplasare/relocare,personalitate pozitiva, muncitoare,orientata spre client, capacitate de lucru individual si in echipa, promptitudine, abilitati de vanzare.
Responsabilitati:
-realizarea tratamentelor cosmetice, utilizarea aparatelor din dotare pentru realizarea tratamentelor specifice (remodelare corporala, operare IPL-aparat epilare definitiva).
Beneficii oferite:
-participarea la training-urile realizate de companie, salariu atractiv.

Candidatii vor depune curriculum vitae la adresa de e-mail: lidia.negru@adarobyconsult.ro

Pentru mai multe detalii ne contactati la numarul de telefon 0735.563.983

Apple Google Store iTunes Google Play