AGENTI VANZARI DIN CAMION - INGHETATA PE JUDETUL ALBA

Descriere

Echipa de vanzari Macromex cauta noi colegi: AGENTI VANZARI DIN CAMION

Responsabilitati:
- dezvoltarea portofoliul de clienti pe zona alocata;
- indeplinirea atributiilor referitoare la incarcare, livrare, comenzi, facturare, incasare;
- atingerea targetului de vanzari.

Cerinte:
- experienta in retail si vanzari FMCG de tip van-sales, min. 2 ani;
- avantaj gestionare anterioara a unui portofoliu similar de produse;
- permis auto categoria B, preferabil si C, obligatorie experienta in conducere camion (min 3,5 tone);
- abilitati de comunicare, negociere si spirit de echipa;
- persoana activa, orientata spre rezultate si client;
- domiciliul stabil in Miercurea-Ciuc.

Oferim pachet salarial atractiv format din fix + comision motivant in functie de implicare, tichete de masa.
Trimite CV-ul pe email, fax: 021.206.69.99 sau aplica pe site-ul companiei.
Detalii la 021.206.69.47

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play