Trimite unui prieten

Trimite

Sc Andav angajeaza in amenajari interioare

Descriere Locuri de munca

Cautam colegi noi!!!
Personal calificat amenajari interioare – 6 posturi
Bucuresti / Arges / Ilfov / Ramnicu Valcea

Puteti recomanda acest job prietenilor, rudelor, cunostintelor sau oricarei alte persoane interesate de un loc de munca si care are calificarile necesare.
Oferta:
- Job stabil si de lunga durata
- Program de lucru: 09.00 – 18.00 (luni-vineri, weekend-uri prin rotatie)
- Echipamente profesionale, masina de serviciu, telefon, diurna/cazare in cazul deplasarilor
- Pachet salarial motivant, bonus lunar (in functie de experienta, eficienta, performanta)

Responsabilitati:
- Lucrari de amenajari interioare spatii comerciale in toata tara (electrice, sanitare, lacatuserie, reparatii si zugraveli, montaj gresie/rigips/parchet etc)
- Deplasari saptamanale in zona arondata, respectarea termenelor de executie
- Analizarea situatiilor, propunerea solutiilor tehnice adecvate
- Raportari periodice (zilnice, saptamanale, lunare etc)
Cerinte:
- Studii medii absolvite
- Permis conducere categoria B
- Experienta in lucrari electrice, sanitare, tavane, lacatuserie, reparatii si zugraveli, montaj gresie / rigips / parchet etc
- Seriozitate, indemanare si perseverenta
- Capacitatea de a lucra fara supraveghere directa si permanenta
- Experienta in doua sau mai multe calificari reprezinta un avantaj major.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!