Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

SC ALMAX PETROMAR INSTAL SRL ANGAJEAZA INSTALATORI TEHNICO SANITARI SI GAZE

Descriere Locuri de munca

Firma de profil instalatii tehnico sanitare si gaze angajeaza instalator tehnico sanitar si gaze cu experienta in domeniu de minim un an
Domeniul dumneavoastră de responsabilități cuprinde:
Lucrări de întreţinere şi reparaţie asupra instalaţiilor şi sistemelor tehnice de alimentare
Lucrări de montaj şi demontaj ale instalaţiilor de alimentare şi evacuare
Montarea conductelor şi componentelor din tablă
Instalarea sistemelor de măsurare, comandă şi control
Punerea în funcţiune şi verificarea funcţionării
Montajul sistemelor termice în conformitate cu specificaţiile cuprinse în desenele tehnice
Ce ne dorim:
Sa fiti disponibil pentru lucrul pe santier in functie de locatiile contractate
Să dispuneți de o pregătire profesională finalizată ca mecanic de instalaţii pentru sisteme sanitare, termice şi de gaze sau de o formare profesională similară având cunoștințe temeinice în aceste domenii
- abilitati de comunicare, rezistenta la stres, orientare catre rezolvarea problemelor in mod eficient, seriozitate, implicare si spirit de echipa;
- executia unor lucrari de calitate cu eficienta maxima;
- responsabilitate pentru munca executata;-persoana organizata, ambitioasa, dinamica;
- posesor permis conducere categoria B prezinta avantaj;

Oferim:
-Salarizare motivanta in functie de experienta
-Contract perioada nelimitata
-Conditii de lucru decente;

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    STANCU DANA

    Vezi toate anunturile
    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!