Trimite unui prieten

Trimite

Angajez Agent vanzari Obiect de activitate : producerea de tabla tip tigla, tabla cutata si accesori

Descriere Locuri de munca

TABLA CONSTRUCT SRL cu sediul in Giurgiu, cu obiect de activitate : producerea de tabla tip tigla, tabla cutata si accesorii pentru invelitoare acoperis
ANGAJEAZA
AGENT VANZARI in domeniul materialelor pentru invelitoare acoperis , accesorii si drenaj
Scopul postului:
Realizarea targetului de vanzari stabilit in conformitate cu politica de vanzari a companiei;
Identificarea de noi clienti
Mentinerea unei bune legaturi cu clientii existenti
Cerinte:
-Studii medii finalizate;
-Cunostinte despre produsele din domeniul invelitorilor pentru acoperis
-Cunostinte masurare si calculare necesar materiale pentru invelitoare acoperis
-Experienta de 1 an pe un post similar;
-Bune abilitati in vanzari
-Bune abilitati de comunicare si negociere
-Integritate, seriozitate, profesionalism;
-Disponibilitate de lucru
-Capacitate de a lucra eficient cu un volum mare de marfa
-Persoana dinamica, ordonata, muncitoare, cu atentie distributiva si abilitati de gestionare simultana a mai multor activitati, comunicativa
-Fara antecedente penale,
-Cunostinte gestiune;
-Cunostinte lucru PC
-Permis auto cat. B reprezinta un avantaj
-Insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare, temperament calm etc.);
-Apt din punct de vedere medical
Responsabilitati
- Urmareste si realizeaza incasarea facturilor si/sau sumelor rezultate din activitatea de vanzare;
- Efectueaza toate operatiunile pentru livrarea marfurilor;
- Ajuta la mentinerea unei evidente corecte a inregistrarilor referitoare la stocuri;
- Prezinta si promoveaza direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali,
- Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor,
- Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora.
- Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor si a potentialilor clienti.
- Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei.
-Aranjeaza marfa in vederea depozitarii sau pentru predarea catre conducatorul auto, in vederea livrarii,
-Respecta normele de Securitatea Muncii si PSI
Beneficii :
-salariu atractiv, motivant in functie de experienta si bonusuri in functie de performante
-carte de munca
-loc de munca stabil
In cazul in care considerati ca indepliniti cerintele de mai sus si sunteti interesat/a de acest post, va rugam sa trimiteti CV-ul dvs. pe adresa : tablaconstruct@gmail.com

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!