Lucrator instalatii curenti slabi

Descriere

Candidatul ideal

- Experienta in cablarea unor sisteme electrice/ de telecomunicatii,
- Experienta in cablarea, instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate nu este obligatorie, dar poate constitui un avantaj,
- Apt pentru munca la inaltime, conditii de santier,
- Eficienta in indeplinirea sarcinilor de serviciu,
- Rezistenta la stres, rezolvare probleme, meticulozitate, atentie la detalii, abilitati de comunicare, capacitate organizare.

Descrierea jobului

Prezentul job se refera la executia de instalatii - curenti slabi pe santier.
- Realizarea montajului traseelor de tubulatura, jgheaburi, cabluri
- Montarea si legarea senzorilor, butoanelor etc.
- Desfasurarea activitatii in conditii de securitate, in conformitate cu politica societatii, legislatia si normele de securitate in munca specifice locului de munca.

Reprezinta un avantaj:
- experienta in domeniul instalatiilor electrice/ sistemelor de securitate

Beneficii:
- Salariu motivant in functie de nivelul de cunostinte, implicare, performanta si rezolvare
- Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv

Descrierea companiei

Compania este autorizata in instalarea sistemelor de securitate si ofera solutii profesionale atat in domeniul sistemelor de securitate cat si al automatizarilor in constructii.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play