Acest anunt nu este activ

Inginer geodez

Descriere

Grup de companii din domeniul Topografie, Cadastru, Proiectare, cautam persoana organizata si polivalenta, dornica sa aprofundeze cunostintele dobandite pana in prezent.

Cerinte
- cunostinte tehnice in domeniu
- cunostinte AUTOCAD,TopoLT, Microsoft Office
- experienta medie in intocmirea documentatiilor cadastrale
- permis auto cat B si disponibilitate deplasari in tara

Responsabilitati
- masuratori teren cu Statie Totala si GPS
- descarcare si prelucrarea datelor pe calculator;
- intocmire documentatii cadastrale;
- minime cunostinte legislative in domeniu;
- evidenta lucrarilor elaborate si inregistrarea pe portalul ANCPI
- depunere documentatii si relatia cu OCPI-urile

Avantaje:
- lucru in echipa tanara si dinamica
- posibilitate de deplasari in tara
- proiecte diversificate
- salariu si delegatii

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-urile pe adresa de email:
TgvProiectare@gmail.com

Apple Google Store iTunes Google Play