Angajam Instalator Sanitare si Termice

Descriere

Instal Expert angajeaza Instalator Instalatii Sanitare si Termice, pentru dezvoltare echipe de Instalare, Service si Mentenanta Instalatii de Incalzire si Sanitare.

Cerinte:
• Experienta anterioara ca si Instalator Instalatii Sanitare si Termice;
• Calificare in domeniu;
• Seriozitate, corectitudine, disciplina in munca, dispus la program prelungit si deplasari in afara localitatii de resedinta;
• Disponibilitate de a isi insusi cunostinte tehnice noi;
• Carnet de conducere cat. B.

Responsabilitati:
• Executia de instalatii sanitare si termice, precum si lucrari de reparatii si intretinere periodica/revizii ale acestor;
• Intocmirea documentatiei aferente lucrarilor pe care le executa;
• Gestionarea materialelor si a pieselor folosite.

Se ofera:
• Pachet salarial atractiv (salar fix, sistem de bonusuri) in concordanta cu experienta si nivelul de calificare.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play