Anunturi imobiliare gratuite • Locuinte si proprietati online

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
inchiriez apartament 3camere, zona 1 mai
5
1

inchiriez apartament 3camere, zona 1 mai

închiriez apartament cu trei camere decomandate in cart 1Mai, recent renovat. dispune de centrala proprie. merită văzut! se încheie contract chirie( se percepe 1 luna garanție+ 1 chirie)

74 m2

Craiova, Dolj

Promovat
 Casa individuala de vanzare in Remetea Mare cu curte si gradina, pret 205.330 euro, negociabil
10
4

Aceasta proprietate, situata in comuna Remetea Mare, la doar 8 minute de Timisoara, se afla intr-o zona aerisită de case vile, se intinde pe o suprafață de 1219 mp si
dispune de un spațiu generos de locuit, având o suprafață de 100 mp , construita 136 mp, construita in regim de inaltime, parter si mansarda, ...

2053 EUR/m2 | 100 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Strada Brasov, Drumul Taberei, Metrou Parc Drumul Taberei, 3 camere, renovat
7
3

Se inchiriaza apartament anvelopat, cu 3 camere, nemobilat, proaspat renovat, imediat langa Piata Moghioros (Piata Drumul Taberei). Apartamentul se afla la doar 2 minute de metrou, intrarea de langa Piata Moghioros (Piata Drumul Taberei). Dispune de aer conditionat si doua balcoane, dintre care unul ...

65 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
vând casă în baia sprie 140.000
5

vând casă în baia sprie 140.000

casă cu 3nivele parter etajul 1+etajul2 240m pe gaz

112 EUR/m2 | 240 m2

Baia Sprie, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere zona Nord
6
71

2 Camere zona Nord

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Nord, într-o zonă liniștită și plină de verdeață. Locuința are o suprafață de 37 mp și este amplasată la etajul 1, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul beneficiază de: gigacalorimetru propriu (costuri reduse la întreținere) vedere ...

1241 EUR/m2 | 37 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Camera de camin 10 mp,Podu Ros     MAG JAMBO
3
3

Camera de camin 10 mp,Podu Ros MAG JAMBO

AGE IMOOB TEL O731950450 Podu Ros,in spate la Magazinul JAMBO,CAMERA DE CAMIN 10 MP,ETAJ 3DIN 4 ,PEMIJLOC LIBERA, MUTARE IMEDIATA,PRET 13900 euro

1390 EUR/m2 | 10 m2

Iasi, Iasi

3 Camere zona Ostroveni bloc tip A
9
10

3 Camere zona Ostroveni bloc tip A

Vânzare apartament 3 camere Ostroveni Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc tip A, la etajul 3 din 4, în apropiere de Școala Generală nr. 10. Suprafață totală: 58 mp Compartimentare: decomandat total An construcție: 1986 Apartamentul este ...

1431 EUR/m2 | 58 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

  Garsoniera Alexandru tigarete- parter
7
1

Garsoniera Alexandru tigarete- parter

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, ZONA ȚIGARETE - Descriere: - Suprafață utilă: 20 m - Parter - Acces facil: intrare de la bulevard - Două stații de autobuz până la Universitatea "Al. I. Cuza" - Preț: 43.500 negociabil - Oportunitate: - Ideală pentru investiții - Se închiriază cu 300 lună - Contact: ...

21 m2

Tigarete, Iasi, Iasi

Garsoniera de vanzare, PODU ROȘ
4
2

Garsoniera de vanzare, PODU ROȘ

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, PODU ROȘ - Descriere: - Etajul 2 din 4 - Suprafață utilă: 20 m - Semidecomandată - Baie și bucătărie decomandate - Recent renovată - Liberă pentru mutare imediată - Localizare: - În spate la magazinul Jumbo - Oportunitate: - Ideală pentru investiție - Se închiriază cu ...

2024 EUR/m2 | 21 m2

Podu+Ros, Iasi, Iasi

Garsonieră Alexandru cel Bun, intersecția ȚigareteGarsonieră 20 m  situată la etajul 3 din 4, recent
6
3

Garsonieră Alexandru cel Bun, intersecția ȚigareteGarsonieră 20 m situată la etajul 3 din 4, recent

Garsonieră Alexandru cel Bun, intersecția ȚigareteGarsonieră 20 mp situată la etajul 3 din 4, recent renovată, mobilată și utilată complet. Imobilul este racordat la gaz metan.Localizare: Aproape de intersecția Țigarete, cartier Alexandru cel BunPreț: 39.500 ușor negociabilContact: AG Imobiliare ...

1975 EUR/m2 | 20 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

apartament mamaia nord
7
5

apartament mamaia nord

vand apartament mamaia nord pe strada lotus nr 1. mobilat si utilat complet.

1782 EUR/m2 | 76 m2

Navodari, Constanta

         ID  973  - Garsoniera  de vanzare  PODU ROȘ, IAȘI
5

ID 973 - Garsoniera de vanzare PODU ROȘ, IAȘI

GARSONIERĂ DE VÂNZARE PODU ROȘ, IAȘI Preț: 31.000 Detalii: - Locație: Aproape de Dedeman, Piața Nicolina, intersecție Cotnari - Suprafață: 17 mp - Baie cu WC și duș - Distanță: 800 m până la Palas - Ideală pentru investiții sau locuit Contact: 07319 504 50

1824 EUR/m2 | 17 m2

Podu%2bRos, Iasi, Iasi

apartament 2 camere cu parcare,  zona confectii uvvg facultate
10

apartament 2 camere cu parcare, zona confectii uvvg facultate

Vând apartament decomandat în bloc nou cu loc de parcare pe CF. An construcție 2018 2019 Structura de rezistenta: cadre din stâlpi beton armat si cărămida tip Poroterm. Izolatie exterioara polistiren de 10 cm. 2 camere, bucătărie cu living open space, 2 balcoane, baie. Se vinde complet utilat și mobilat. Apartament ...

1813 EUR/m2 | 48 m2

Arad, Arad

apratament hanul piratilor
5
6

apratament hanul piratilor

vand apartament in blocul cu Mega Image din mamaia Nord complet mobilat. parcari disponibile

1591 EUR/m2 | 66 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Teren intravilan Cara Cojocna
1
1

Teren intravilan Cara Cojocna

Teren de vanzare intravilan in sat Cara din comuna Cojocna, la 18 km de Cluj Napoca. Suprafata 1421mp, cu front la drum de 19ml, utilitati la drum.

Cara, Cluj

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)
8
15

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM) Vând apart. 4 cam. spațios (100 mp) -situat în spate la mag. MM, -două balcoane mari, parter înalt -expunere dublă, două băi, beci -preț: 139000 euro -tel: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. .

1390 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Vânzare casa curte sat Pădureni com Jaristea Focșani
10
10

Vânzare casa curte sat Pădureni com Jaristea Focșani

Anunț de Vânzare Casă + Teren + Anexe - Pachet Complet Vând proprietate situată în comuna Jariștea, sat Pădureni, județul Vrancea. Descriere proprietate Casă compusă din 2 construcții: 5 camere, 1 baie, 1 bucătărie, 1 hol. Încălzire cu sobe de teracotă. Suprafață utilă: 80 mp. Anexe: 2 magazii, una ...

563 EUR/m2 | 80 m2

Padureni (Jaristea), Vrancea

Dau în chirie ap. 1 cam. lângă Catedrală (BM)
8
20

Dau în chirie ap. 1 cam. lângă Catedrală (BM)

Dau în chirie ap. 1 cam. lângă Catedrală (BM) Dau în chirie garsonieră pe bd. Republicii -mobilată, spațioasă, balcon, et. 4 lift -preț: 180 euro lună + garanții* Telefon: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase.

33 m2

Baia Mare, Maramures

Teren 3,76 ha (37.600 m.p.), comuna Fulga, judetul Prahova
2
2

Teren 3,76 ha (37.600 m.p.), comuna Fulga, judetul Prahova

Teren extravilan, arabil, in suprafata de 3,76 ha (37.600 m.p.), aflat in comuna Fulga, judetul Prahova. Terenul este amplasat intr-o zona frumoasa, cu foarte multe balti de pescuit, la doar 25 km de Ploiesti si 50 km de Bucuresti. Situatie juridica: Cadastru si intabulare. Pret: 1 Euro mp Pentru ...

37,600 m2

Fulga, Prahova

Teren 12.000mp Baneasa - Aleea Teisani
5
19

Teren 12.000mp Baneasa - Aleea Teisani

Teren intravilan in suprafata de 12.000 mp, categoria de folosinta padure, situat in Padurea Baneasa, Aleea Teisani nr. 180H, sector 1, Bucuresti (Lângă noul proiect al Primariei Sectorului 1 ,,Parcul Băneasa") Accesul se face din strada asfaltata pe noul drum pietruit, aflat in proces de asfaltare ...

12,000 m2

Sector 1, Bucuresti

(BM) Chirie ultracentrală   luxurry, etaj unu !
10
10

(BM) Chirie ultracentrală luxurry, etaj unu !

(BM) Chirie ultracentrală luxurry, etaj unu! Dau în chirie ap. două camere ultracentral: -ultrafinisat, mobilat, utilat complet -încălzire în pardoseală, aer condiționat -etaj unu - cu expunere la bulevard -preț: 380 euro lună + garanție. Telefon: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. ...

55 m2

Baia Mare, Maramures

2 Vile Breaza-PH, 1595mpc=245.000Euro
9
7

2 Vile Breaza-PH, 1595mpc=245.000Euro

Ofer spre vanzare imobil in Orasul Statiunea Breaza - Prahova, compus din 2 (doua) vile in suprafata totala construita de 1595 mp, ambele vile fiind amplasate pe un teren in suprafata de 3659 mp, având deschidere la doua strazi si o panorama superba asupra orasului Breaza, datorita pozitiei imobilului ...

154 EUR/m2 | 1,595 m2

Breaza de Sus, Prahova

3 camere Drumul Taberei+Loc de Parcare
10
17

3 camere Drumul Taberei+Loc de Parcare

Valea Argesului, decomandat, etaj 4 5+ loc de parcare subteran asigurat cu poarta electrica, mobilat si utilat, 2 bai, imbunatatiri personalizate, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, terasa, centrala termica, lift, acte,

2567 EUR/m2 | 100 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Casă+teren direct proprietar
4

Casă+teren direct proprietar

Casă+teren in Buda ,1000 mp., casă ridicată la gri ,toate utilitățile,430 m.utili,Parter,Etaj, Mansardă locuibilă.

Cornetu, Ilfov

Salvează căutarea