Anunturi imobiliare gratuite • Locuinte si proprietati online

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ferma de vanzare la cheie
1

Ferma de vanzare la cheie

Vând fermă agricolă complet funcțională, situată într-o zonă liniștită (Periam-Pesac) cu acces excelent la drumuri principale. Proprietatea este ideală pentru fermieri activi, investitori sau companii care doresc să dezvolte o afacere agricolă profitabilă. Caracteristici ferma: - Suprafață totală teren: ...

Periam, Timis

Promovat
Apartament renovat Nou, zona Circumvalatiunii in spate la MC Donald
20
13

Se închiriază apartament cu 3 camere, confort I, cu balcon, amenajat si renovat nou ,complet mobilat și utilat cu electrocasnice. Apartamentul se află la parter înalt cu vederea in spatele blocului către spațiul verde.Încazirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Locația apartamentului este in ...

70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Închiriez garsonieră Turda, str. Baladei, et 2 2

Închiriez garsonieră Turda, str. Baladei, et 2

Închiriez garsonieră cu 250euro, str. Baladei, Nr.2, et. 2 Turda, jud. Cluj.

28 m2

Micro 1, Turda, Cluj

Promovat
Teren extravilan Sisesti de vanzare71arii
10

Teren extravilan Sisesti de vanzare71arii

Teren extravilan de vânzare 71arii 1200euro ar.Intrarea Nr frontal stradal 85m Sisesti Maramures terenul se afla în zona sasca a comunei, denumirea terenului Stini, la ieșirea din sat cu drum de tara cam300m.Terenu se afla in partea de jos al satului .Mentionez nu parcelez!

7,104 m2

Sisesti, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Parcela teren padure Giroc 700mp
1
1

Parcela teren padure Giroc 700mp

Teren de vânzare 700 m în Giroc, lângă pădure 50.000 EUR Vând teren intravilan de 700 m situat în Giroc, într-o zonă liniștită, foarte aproape de pădure, ideal pentru construcția unei case sau investiție. Regim P+1+M Front stradal generos, drum acces pietruit Locație excelentă, aproape de drum ...

Giroc, Timis

Parcela 700 mp Giroc padure
1
2

Parcela 700 mp Giroc padure

Giroc, Timis

vand 2 case una noua si una batraneasca
7
2

vand 2 case una noua si una batraneasca

Vând 2 case una nouă și una bătrânească teren 2.100 mp Vând două case, una nouă și una bătrânească, situate pe același teren. Casele se află pe două PUZ-uri separate, cu două numere de casă. Casa nouă complet utilată, gata de mutare Casa dispune de toate facilitățile, te poți muta imediat. Compartimentare: ...

180000 EUR/m2 | 1 m2

Gataia, Timis

Casa de vanzare Dezna, Arad
5
2

Casa de vanzare Dezna, Arad

Casa de vanzare in Dezna - zona linistita, perfecta pentru locuit sau casa de vacanta Localizare: Dezna, comuna Dezna - situata la strada principala, cu acces facil Pret: 49.900 euro negociabil Se ofera spre vanzare casa din caramida, renovata recent la interior, amplasata intr-o zona linistita, cu aer ...

648 EUR/m2 | 77 m2

Dezna, Arad

Casa de vanzare
5

Casa de vanzare

SUPER OFERTĂ IMOBILIARĂ ÎN GORJ! Cititi cu atentie. Vă prezint o proprietate deosebită situată în Drăguțești, sat Cârbești, str. Izvor o locație liniștită, perfectă pentru locuință permanentă, casă de vacanță sau investiție turistică. Telefon Detalii proprietate: -Două case + anexe complete -Garaj ...

1083 EUR/m2 | 120 m2

Carbesti, Gorj

Teren de vânzare
4
7

Teren de vânzare

Persoană fizică vând suprafața de 500m (27m deschidere la stradă, cu 19m adâncime) situat pe Str.Razelor in Hlincea la 800m de fostul DEDEMAN si 1.000m până in Bulevardul Poitiers. Toate utilitățile la limita proprietății. Pentru cei interesați pun la dispoziție si proiectul de casă cu toate avizele, ...

500 m2

Iasi, Iasi

Vând teren in parcele de 20 de ari
5
1

Vând teren in parcele de 20 de ari

Vând teren de 68 de ari. Parcelat in 3 parcele de cate 20, 20 si 28 ari. Fiecare parcela are pe ea cate o parte extravilan si o parte intravilan. Prețul se face pe aria de extravilan si pe cea de intravilan. Extravilan este 400 de euro aria si intravilan este 800 de euro.

Coas, Maramures

Teren intravilan 4800 mp 23m latime acces asfalt ambele capete Lac 5
8
1

Teren intravilan 4800 mp, situat in Sat Cazaci comuna Nucet, la coltul lacului 5 - Ilfoveni, padure in apropiere. * Acces la ambele capete drum comunal asfaltat. * 30 de metri fata de DJ 711 B, * Deschidere 23m, * Transformator la limita de proprietate posibilitate 380v, inclusiv monofazat.. * Reteaua ...