Anunturi imobiliare gratuite Timisoara Timis • Locuinte si proprietati online

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: chirii timisoara Imobiliare Timis Timisoara Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar - Spațiu finisat modern 79 mp DISPONIBIL IMEDIAT, clădire nouă
20
1

Direct de la proprietar! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Spatiul se inchiriaza direct de la proprietar! Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, ...

79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de VANZARE SAU  INCHIRIAT 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei
10
5

Spatiu de VANZARE SAU INCHIRIAT 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 67 mp spațiu principal open-space, ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de inchiriat Zona Soarelui , 2 camere , decomandat
5
1

Apartament de închiriat în zona Soarelui, 2 camere decomandate, suprafață 59 mp, etaj 2. Complet mobilat, pregătit pentru mutare. Dotări: centrală proprie, aer condiționat, mașină de spălat Garantie echilvalentul unei luni de chirie.

59 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de inchiriat Dumbravita
4

Apartament 1 camera de inchiriat Dumbravita

Se oferă spre închiriere în Dumbrăvița un apartament cu 1 cameră, complet mobilat și utilat modern. Ideal pentru o persoană sau un cuplu. Detalii cheie: Suprafață: 30 mp. Dotări: Centrală proprie, mașină de spălat, frigider, plită, A C Extra: Terasă și loc de parcare privat inclus . Locație: Zonă liniștită, ...

30 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietar inchiriez apartament cu 3 camere
5
1

Proprietar inchiriez apartament cu 3 camere

PROPRIETAR, închiriez apartament spațios situat la etajul casei, cu intrare separată din exterior. Locuința este compusă din 2 camere + living open-space cu bucătăria, baie și balcon. Apartamentul este complet mobilat și utilat: bucătărie dotată cu mașină de spălat vase, plită vitroceramică, cuptor ...

50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam-Cetatii-5 Min Centru-Mobilat Lux-Balcon-Centrala-Boxa-54 MP-128.000 Euro !
20

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Cetatii - Calea Bogdanestilor, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul orasului Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului
4
51

de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului

Dam spre inchiriere in zona Girocului un apartament cu 2 camere. Apartamentul se da in chirie complet mobilat si utilat. Are o suprafata utila de 42mp si este la etajul 3. Zona linistita si aproape de mijloace de transport. Se accepta animale de companie. Sunati la numarul afisat!

42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat, apartament cu o camera, Lipovei
8

De inchiriat, apartament cu o camera, Lipovei

Suntem bucuroși să vă prezentăm un apartament cu o camera, confortabil și primitor disponibil pentru închiriere într-o zonă centrală și convenabilă a orașului nostru. Aceast reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută o locuință plăcută și accesibilă. Iată detalii importante: Caracteristici ...

28 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Hale de inchiriat de la 480 mp -2200 mp, zona Sagului - C7556
8
3

Hala industriala de inchiriat de la 480 mp -2200, zona Sagului pentru depozitare sau productie. FOXFORT propune spre inchiriere hale industriale cu regim de inaltime pe Parter, cu suprafate utile de de la 480 mp -2200mp. Se afla in Sagului aproape de Shopping City. Structura este din beton, cu zidarie ...

2,200 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - UltraCentral
10

Apartament 2 camere - UltraCentral

Apartament exclusivist cu 2 camere de închiriat în zona ultracentrală Take Ionescu, una dintre cele mai apreciate și accesibile locații din Timișoara, ideal pentru persoane care își doresc confort, spațiu generos și acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Locuința are o suprafață utilă ...