Vanzari imobiliare Timisoara Timis • Anunturi gratuite

Promovat
Spatiu de VANZARE SAU  INCHIRIAT 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei
10
5

Spatiu de VANZARE SAU INCHIRIAT 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 67 mp spațiu principal open-space, ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-1 Min Spitalul Judetean-48MP-Mobilat-Centrala-77000 Euro! Negociabil
10

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Complexul Studentesc Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : Centrul ...

1604 EUR/m2 | 48 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
3Cam-Soarelui-3 Min Spitalul Judetean-Balcon-Mobilat-Centrala--68 MP-88.000 Euro! Negociabil
19

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Soarelui - Spitalul Judetean, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

1294 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de vanzare, zona Circumvalatiunii, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 1/10, in zona Circumvalatiunii/ Gheorghe Lazar din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1/10 al unui imobil construit intre 1975 si are o suprafata utila de 32 mp, blocul este ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 Cam-Cetatii-5 Min Centru-Mobilat Lux-Balcon-Centrala-Boxa-54 MP-128.000 Euro !
20

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Cetatii - Calea Bogdanestilor, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul orasului Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Girocului-3 Min Spitalul Judetean-40MP-Mobilat-Centrala-73.500 Euro! Neg
10
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Girocului-Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ...

1838 EUR/m2 | 40 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de vanzare, 585 mp,locatia excelenta, Timisoara- V2315
17
4

ID intern: V2315 Noile tale birouri sunt acum de vanzare in Timisoara, zona Simion Barnutiu! FOXFORT Imobiliare iti propune oportunitatea de a scapa de plata chiriilor pentru birourile impartite in tot orasul, uneste-ti echipa intr-un singur loc! Noua ta cladire va fii structurata pe 3 etaje + 1 etaj ...

1709 EUR/m2 | 585 m2

Timisoara, Timis

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare
19
5

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare

Vând casă P+m ,nouă 2020 cu 9 garsoniere in Timișoara zona modern ,amenajate mobilate utilate toate sânt închiriate, chirie lunară 2500 euro ,ideal investiței închiriere, preț.265000euro.Tel.0742143679.

883 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial, parter+demisol, strada pietonala, vitrina mare, 166 mp, zona Unirii
11
4

De vanzare spatiu comercial, strada pietonala, zona Unirii, vitrina mare la strada, in suprafata totala de 166 mp, parter 75 mp si demisol in suprafata de 90 mp, amenajat, inchiriat la 3 firme cu o chirie actuala de 1.650 Euro, cu posibilitatea de a inchiria toata suprafata cu o chirie totala estimata ...

2349 EUR/m2 | 166 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
9

2031 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Sagului 2 Camere Shopping City
18

Sagului 2 Camere Shopping City

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat,situat in zona Sagului, Noul Mall !!! Este disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 38 mp. Pret : 68 500 Euro Negociabil ! Acoperis de tigla recent schimbat. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor. Confortul termic ...

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului
7

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, în zona Șagului – una dintre cele mai căutate zone din partea de sud a Timișoara, datorită accesului rapid la centre comerciale și mijloace de transport. Localizare ...

2291 EUR/m2 | 24 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Etaj 3 | 58 mp | Zona Sagului
8

COMISION 0% pentru chiriaș! Vă propun spre închiriere un apartament cu 2 camere, în zona Șagului, la etajul 3 al unui bloc cu regim de înălțime P+4, într-o zonă foarte bine conectată și apreciată din sudul Timișoara. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat la câteva minute de Shopping City ...

7 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

CI625 Take Ionescu,1 camera,Renovat
12
2

CI625 Take Ionescu,1 camera,Renovat

Agentia imobiliara AV Estate va propune spre vanzare apartament cu1 camera, Renovat si Amenajat,avand suprafata utila de 37 mp, situat la Parter din 10, pe bulevardul Take Ionescu,aproape de Medicina.Apartamentul a fost renovat in luna august 2025 Compartimentarea imobilului : - hol cu spatiu pt ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
9

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Proprietar,Sagului-Dambovita,Pretabil pt Clinica,Azil,Gradinita, etc,Merita Văzuta,Neg
20
1

Am Acum De Inchiriat in Zona Sagului-Lidl, la Etajul 4 din 5,O Garsoniera de 27 no, Cu Bucătărie separata,Hol,Baie,este Mobilata DECENT,Utilata, Conform pozelor atasate,Merită Văzuta 100%,E Libera Imediat. Cerem si oferim seriozitate ! Pret Fix 170 E luna .Se cere și Garantie cat o Chirie. .Imobilul ...

2300 EUR/m2 | 300 m2

Șagului, Timisoara, Timis

SAD CABINET medicina de familie Simion Barnutiu - Lorena
10
1

SAD CABINET medicina de familie Simion Barnutiu - Lorena

De vanzare un Spatiu cu Alta Dstinatie in zona Simion Barnutiu -Telegrafului - Lorena, SAD ce este cu destinatia de Cabinet Madicina de Familie. Cabinetele sunt functionale in acest moment si sunt dotate si compartimentate dupa toate normele in vigoare ceea ce permite potentialului cumparator sa desfasoare ...

1848 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Comision zero vand apartament cu 2 camere în zona  Sagului
10

Comision zero vand apartament cu 2 camere în zona Sagului

Comision zero, vând apartament DECOMANDAT, cu 2 camere în zona Șagului, pe strada Intrarea Munților, langa strada Liviu Rebreanu. Apartamentul este mobilat și utilat, gata pentru a te MUTA, sau al da spre chirie. Prețul este de 82000 negociabil. Telefon 0733056373

1907 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere de vânzare, 65 mp, Calea Sagului
9
3

3 camere de vânzare, 65 mp, Calea Sagului

Apartament 3 camere de vânzare, 65 mp, decomandat, complet mobilat, zonă Șagului 360 grade imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața de 65 mp, decomandat, situat la parterul unui bloc liniștit, ferit de zgomotul traficului, în zona Șagului. Locația este excelentă: • 5 minute ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere 59 mp utili, parcare subterana, boxa. Parc Botanic/ Centru
13

Apartament 2 camere – Central, lângă Parcul Botanic și Iulius Mall Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului – în centrul orașului, la doar câteva minute de Parcul Botanic și Iulius Mall. Localizare excelentă: 5 minute de ...

3220 EUR/m2 | 59 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Freidorf-5 Min Shopping City-Centrala-Mobilat-Utilat-56MP-79.000 Euro Negociabil !
18

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Freidorf, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 10 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1420 EUR/m2 | 56 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Girocului Judetean
8

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Girocului Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, are centrala proprie, clima, complet mobilat și utilat (de la tacâmuri, aspirator, uscător de par, TV, masina spalat haine..)este situat in aproprierea complexului studentesc, spital judetean, McDonald's, strada Liviu Rebreanu, are 2 dormitoare mari, baie, ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea