Anunturi imobiliare gratuite • Locuinte si proprietati online

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex nou, 5 camere, 3 băi, 2 terase, P+E, cu perete despărțitor dublu, Dumbrăvița, comision 0%
20
1

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, jumătate de duplex, construit pe parter și etaj, în localitatea Dumbrăvița, lângă Timișoara. Cele două apartamente ale imobilului sunt despărțite printr-un perete dublu. Locuința are o suprafață utilă de 130 mp și a fost construită ...

1608 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in bloc nou, parcare, CT, AC, zona NTT-Bosch
10

VEGO IMOBILIARE vă prezintă spre închiriere și vă stă la dispoziție cu acest apartament de două camere, poziționat la etajul 2 al unui imobil recent construit, situat în zona Semicentrală, oferind acces extrem de facil asupra obiectivelor importante din Centrul orașului, la scurtă distanță de mijloacele ...

48 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
2

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Parcele Manastire SAG - PUZ   Utilitati !!
10
4

Parcele Manastire SAG - PUZ Utilitati !!

Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare 4 parcele de teren situate in drumul spre Manastirea SAG - asfalt , cu urmatoarele suprafete : - parcela 1 : 660 mp - parcela 2 : 661 mp - parcela 3 : 660 mp - front stradal intre 17 si 23 ml parcela - parcele 4 : 1852 mp - destinatie Servicii si dotari ...

660 m2

Sag, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Take Ionescu
6
50

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camera in zona Take Ionescu, mobilat si utilat complet, totul nou. Suprafata totala de 55mp, amplasat la etajul 1 4. Incalzirea se face cu centrala termica proprie. Apartamentul este foarte bine pozitionat la 2 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces ...

55 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Sagului
3
7

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Sagului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Sagului,pe B-dul Liviu Rebreanu,la etajul 2,complet utilat si mobilat,suprafata de 37mp,intr-o zona linistita.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

 De inchiriat apgarsoniera in zona Sagului
3
28

De inchiriat apgarsoniera in zona Sagului

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Sagului, cu o suprafata de 25mp, etaj 1 situata intr-o zona linstita a orasului. Se accepta si animale de companie. Alte detalii la telefon. Va asteptam la vizionare!

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere,etaj 1, cu boxa, mobilat si utilat,Precista, zona Carrefour
18
2

APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJUL 1, CU BOXĂ, MOBILAT ȘI UTILAT, PRECISTA, ZONA CARREFOUR, 66.500 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 2 camere, cu o structură decomandată, ce răspunde tuturor categoriilor ...

1330 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

de inchiriat apartament 2 camere zona Bucovina
4
23

de inchiriat apartament 2 camere zona Bucovina

Propun spre inchiriere un apartament cu 2 camere , situat in zona Bucovina , aflat la etajul 4. Suprafata utila de 52 mp + 1 balcon. Este complet mobilat si utilat cu masina de spalat , plita pe gaz , cuptor electric, centrala pe gaz.

52 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Metrou Nicolae Grigorescu 3 Camere Renovat
8

Metrou Nicolae Grigorescu 3 Camere Renovat

Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere. Proprietatea este amplasată excelent, Statia de metrou Nicolae Grigorescu este la 5 minute și la aproximativ 2 minute de parcul Alexandru Ioan Cuza. Apartamentul a fost renovat complet. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită ...

2408 EUR/m2 | 60 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei
4
179

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere apartament 1 camera zona Lipovei situat la etajul 3 , curat si bine intretinut . Dispune de o suprafata 35 mp. Pt mai multe informatii despre apartament , contactati-ma!

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Ghiroda, casă individuala cu 5 camere, de vânzare – teren 506 mp
20
2

Vă propunem spre vânzare o casă individuală mobilata si utilata, situată într-o zonă rezidențială liniștită din Ghiroda, cu acces facil către Timișoara. Tip imobil: Casă individuală P+E compartimentata astfel: - parter: 1 camera + Living, bucatarie inchisa, baie cu dus, camara alimente si terasa 20mp -etaj: ...

1979 EUR/m2 | 146 m2

Ghiroda, Timis

Inchiriere apartament 2 camere Aparatorii Patriei
8
8

Inchiriere apartament 2 camere Aparatorii Patriei

va propun spre inchiriere un apartament, mobilat si utilat modern in zona Aparatorii Patriei, etaj 2 6, 45mp. in zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun.. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

50 m2

Aparatorii%252bPatriei, Sector 4, Bucuresti

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

De vanzare apartament 1 camera in  zona Buziasului
5
20

De vanzare apartament 1 camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartamnet 1 camera in zona Badea Cartan
3
22

De inchiriat apartamnet 1 camera in zona Badea Cartan

Se ofera spre inchiriere apartament o camera , Cartierul Badea Cârțan. Oferă acces rapid la mijloace de transport în comun (autobuz, troleibuz), în apropiere de Piața Badea Cârțan, Kaufland, Lidl, farmacii și restaurante Pentru detalii suplimentare, nu ezitati sa ne contactati.

30 m2

Badea%2bCartan, Timisoara, Timis

Garsonieră în zona Obor
6

Garsonieră în zona Obor

Se închiriază garsonieră de 29 mp, situată la etajul 4, în zona Obor. Garsoniera este open space, cu bucătăria și zona de dormit organizate practic, oferind un spațiu confortabil. Dotări: Mașină de spălat rufe Cuptor cu microunde Loc de parcare inclus Preț: 270 lună

29 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3
1

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

Va oferim spre inchirire o garsoniera semidecomandata in zona Buziasului, aproape de sens AEM, Auchan, Lidl, farmacii, mijloace de transport in comun. Garsoniera se inchiriaza pe o perioada lunga de timp. Dispune de o suprafata utila de 26mp si este la etajul 1. Sunati pentru a stabilii vizionare.

26 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa 5 camere individuala 800 mp acces auto teren zona Turnisor Sibiu
20
1

Taboo Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala construita pe un singur nivel, situata in zona Turnisor, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si liniste. Locuinta are o suprafata utila de 127 mp si este amplasata pe un teren generos. Proprietatea dispune de 5 camere si ...

1669 EUR/m2 | 127 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Apartament 3 camere, zona Centru, view spectaculos
16
1

Apartament 3 camere, zona Centru, view spectaculos

APARTAMENT 3 CAMERE, ZONA CENTRU, VIEW SPECTACULOS, 70.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare acest apartament cu 3 camere, situat în zona centrala a Municipiului Piatra Neamț, la etajul 10, într-un bloc acoperit cu pod și prevăzut cu lift, cu o vedere panoramică, ce asigură o priveliște ...

972 EUR/m2 | 72 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Prima inchiriere | 3 camere | Bulevardul Cetatii
17

Prima inchiriere | 3 camere | Bulevardul Cetatii

Apartament complet renovat si eficient energetic, situat in zona Bulevardul Cetatii, ideal pentru chiriasi care vor acces rapid catre punctele cheie din Timisoara si costuri lunare predictibile. De ce merita: Renovare completa in 2023 – fara investitii suplimentare, Costuri foarte reduse de intretinere ...

52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
închiriere garsoniera in zona Ștefan cel Mare aproape de metrou
3
6

Ofer spre închiriere garsoniera in zona Ștefan cel Mare aproape de metrou. Garsoniera ce dispune de o suprafață de 40 mp ,etaj 1. Este la 10 minute de mers pe jos de metrou, in zona se regăsesc mai multe spații comerciale. Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon afișat mai jos.

40 m2

Stefan+cel+Mare, Sector 2, Bucuresti

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

Salvează căutarea