Anunturi imobiliare gratuite • Locuinte si proprietati online

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera pe str Avram Iancu
5

Garsoniera pe str Avram Iancu

Se oferă spre vânzare o garsonieră practică și bine întreținută, situată pe strada Avram Iancu din Mediaș, la etajul 3, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 35 mp Etaj: 3 Compartimentare eficientă Stare generală: bună Confort & dotări: Încălzire ...

886 EUR/m2 | 35 m2

Nord-Est, Medias, Sibiu

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
7

APOSTU ESTATE are placerea de a va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, localizat in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 si are suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol spatios - Bucatarie deschisa - Living luminos - 2 Dormitoare mobilate - Baie cu ...

1354 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere în zona Alba Iulia
5
3

Apartament cu 2 camere în zona Alba Iulia

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere în zona Alba Iulia, situat în apropiere de metrou, parcuri și magazine. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 49 mp, situat la etajul 5. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul afișat!

49 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Duplex, 108mp utili, 375mp Teren, Panouri solare, constructie noua-Sacalaz
6

ID: P956 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Duplex cu 4 camere, 108mp utili, 375mp teren, constructie 2025. Posibilitate de alegere a finisajelor. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona linistita. Detalii ...

1667 EUR/m2 | 108 m2

Sacalaz, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de inhiriat in zona Centrul Nou
3
21

Garsoniera de inhiriat in zona Centrul Nou

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera situat in zona Centrala, dispune de o suprafata de 38 de mp, etaj 3 din 8, dispune si de un loc de parcare. Apartamentul este utilat si mobilat complet, cu acces facil la mijloacele de transport in comun si magazine alimentare. Pentru mai multe detalii ...

38 m2

Central, Brasov, Brasov

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dacia
4
7

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Se inchiriaza o garsoniera. Zona: Dacia. Pret: 170 euro. Etaj: 3. Suprafata: 24mp. Garsoniera se inchiriaza mobilata si utilata ca in poze, cu toate conditiile necesare. Aproape de Piata Dacia, Iulius Mall, centrul orasului. Mai multe informatii la telefon.

24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Dristor langa metrou
9
109

Oferim spre inchiriere apartament 2 camere langa metrou 3 min., str. Complexului, 50 mp, mobtiat utilat, 3 8, bucatarie noua, renovat, termopan, parchet gresie, faianta, utilat, liber. Disponibil imediat.

50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Oportunitate ! Casa individuala 240 mp utili , panorama, zona centrala Baciu !
16

Blitz oferă spre vânzare o casa individuala situata in Baciu, într-o zona cu panorama având 240 mp utili, teren 340 mp si front 16 m la strada. Casa este construita in 2024, din cărămida Porotherm 30, izolație cu polistiren Austroterm 15 cm, ferestre si ușa la intrare PVC cu pachet 2 sticle termopan. ...

958 EUR/m2 | 240 m2

Baciu, Cluj

Investiție ! Casa individuala 163 mp utili, panorama, zona centrala Baciu !
10

Blitz oferă spre vânzare o casa individuala situata in Baciu, într-o zona cu panorama având 163 mp utili, teren 400 mp , front 15 m la strada. Casa este construita in 2022, cu blocuri din BCA 25mm, izolație cu polistiren Austroterm 10 cm, ferestre si ușa la intrare PVC cu pachet 2 sticle termopan. Este ...

1098 EUR/m2 | 163 m2

Baciu, Cluj

Teren intravilan in Hintesti, judet Arges,15 km de orasul Pitesti , oportunitate investitie
5
1

Vand teren in sat Hintesti , 11438 mp din care 10454 mp intravilan si 984 extravilan ,cu deschidere la Strada Principala,cu acces la toate utilitatile, gaz,electricitate,apa si canalizare.Terenul are cadastru facut.

11,438 m2

Hintesti, Arges

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3
1

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

Va oferim spre inchirire o garsoniera semidecomandata in zona Buziasului, aproape de sens AEM, Auchan, Lidl, farmacii, mijloace de transport in comun. Garsoniera se inchiriaza pe o perioada lunga de timp. Dispune de o suprafata utila de 26mp si este la etajul 1. Sunati pentru a stabilii vizionare.

26 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere zona Giurgiului
4
7

Inchiriere apartament 2 camere zona Giurgiului

INCHIRIERE un APARTAMENT 2 CAMERE , complet mobilat si utilat in zona Giurgiului. Apartamentul are o suprafata de 50mp si se afla la ETAJUL 2 9 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 9 Este ideal ca si rezidenta pentru o familie sau un cuplu, care este in cautarea unui apartament intr-o zona selecta ...

50 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Teren intravilan 5300 mp cu potential de investitie zona U.P.R.U.C.
3
2

Exclusivitate! Comision 0% pentru cumparator! Terenul in Fagaras zona U.P.R.U.C. intravilan cu o suprafata de 5300 de metri patrati o lungime de 176m si o latime de 30m reprezinta o oportunitate pentru dezvoltarea unei facilitati industriale. Situat intr-o zona care dispune de infrastructura esentiala, ...

5,300 m2

Fagaras, Brasov

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Tei
4
24

Garsoniera de inchiriat in zona Tei

Va oferim spre inchiriere garsoniera curata, amenajata, pozitionata intr-o zona linistita a sectorului 2. Vecinatati : parc plumbuita, tei, piata, magazine, banci, farmacie, scoala, gradinita... Este situata la etajul 2 si are o suprafata de 33mp. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactat ...

33 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Militari
6
44

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Militari

Propunem spre inchiriere un apartament 3 camere,etajul 3 , suprafata 66mp . zona Piata Veteranilor, zona linistita cu multa verdeata, la 3 min de metrou, statia Gorjului, in apropiere: scoli, gradinita, banci etc.

66 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE | DECOMANDAT | CALEA ARADULUI | ETAJ INTERMEDIAR | ORADEA
13
1

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita: Apartament cu 2 camere, tip P, etaj intermediar, apartament de mijloc, pe soare( Sud-Est), in zona Calea Aradului, strada Calea Aradului Nr. 13. Apartamentul este compus din: 2 dormitoare, 1 bucatarie, 1 baie, 1 debara si 1 balcon + 1 boxa de 3 mp la subsol. Este ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Promovat
CASA CEFA | TEREN DUBLU FRONT| TOATE UTILITATILE
18
3

CASA CEFA | TEREN DUBLU FRONT| TOATE UTILITATILE

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Casa situata la strada asfaltata in localitatea CEFA, judetul Bihor. Proprietatea are dublu front stradal, fiind pe colt. Casa este constructie din caramida, exista anexe gospodaresti. Compusa din: 3 camere + bucatarie +hol Utilitatile casei ...

512 EUR/m2 | 78 m2

Cefa, Bihor

Apartament cu 1 camera et 1 Complexul Studentesc
15
7

Apartament cu 1 camera et 1 Complexul Studentesc

De vanzare apartament 1 camera renovat complet. Timioara, Complex Studenesc. Bloc cu doua scari si patru etaje. Suprafata utila 26 mp. Decomandat. Etaj 1. Încalzire si apa calda de la COLTERM. Usa intrare metalica, usi interioare din PVC cu panel termoizolant. Ferestre din PVC cu sticla termoizolanta. ...

2304 EUR/m2 | 26 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat  Timisoara- Giroc
8
8

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Timisoara- Giroc

De vanzae apartament 2 camere cu o suprafata de 49 mp situat in Timisoara- Giroc la parterul unui bloc nou. Apartamentul are balcon,centrala proprie pe gaz,loc de parcare, este utilat si mobilat cu mobila de comanda, incalzire in pardoseala. Pret . 81900 euro Telefon . 0723674418

1671 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
 garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor aproape de metrou
2
29

garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor, Sector 3, într-un imobil construit în 1984. Garsoniera are o suprafață de 30 mp și se află la etajul 5 10. Se vinde mobilată și utilată, iar datorită poziției excelente, la doar câteva minute de mers pe jos de stația de metrou Dristor, reprezintă o alegere ...

1733 EUR/m2 | 30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 3 camere zona Girocului mobilat și utilat

Apartament cu 3 camere zona Girocului mobilat și utilat

Va oferim spre vanzare un Apartament cu 3 Camere, Decomandate Comfort 1 situat un zona Girocului, in apropiere de str Lidia, de Lidl, Kaufland, avand in apropiere scoala, piata, mijloace de transport in comun. Apartamentul este la etajul 4 4, blocul avand acoperis . Apartamentul este decomandat, are ...

1773 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Inchiriere garsoniera Mosilor CENTRALA PROPRIE
3
4

Inchiriere garsoniera Mosilor CENTRALA PROPRIE

Garsonieră de 34 mp de închiriat pe Calea Moșilor, la etajul 4. Zona este bine conectată, cu acces rapid la tramvaie, autobuze și metroul Obor. Piața Obor și Mega Mall sunt la doar câteva minute distanță, oferind acces la toate facilitățile necesare. Locația este ideală pentru cineva care își dorește ...

34 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Avantgarden