Anunturi imobiliare gratuite • Locuinte si proprietati online

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc
3
32

De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata complet, este situata la doar 10-15 minute de Universitatea de Vest si Poli, la etajul 2, suprafata de 25 mp. Este ideala pentru studenti, in apropiere se afla magazine precum Profi,Mega Image,farmacii,fast-food-uri,etc. Va asteptam la vizionare!

25 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Uverturii - Lacul Morii | 2 Camere |  Parcare | Balcon
7
2

Uverturii - Lacul Morii | 2 Camere | Parcare | Balcon

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, decomandat, in zona Uverturii - Lacul Morii. Imobilul este situat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime P + 11, finalizat in anul 2020, avand o suprafata utila de 55,2 mp. Apartamentul este mobilat si ...

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere zona Giurgiului
5

Apartament cu 2 camere zona Giurgiului

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, spatios cu o suprafata de 50mp, situat la etajul 2. Apartamentul este amenajat modern, complet utilat si mobilat, aproape de piata Progresul si la 4 statii de tramvai de statia de metrou Eroii revolutiei. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contacta ...

50 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casa individuala de vanzare teren 972 mp 2 garaje zona Sub Arini Sibiu
20
1

Cauti o casa spatioasa in Sibiu pentru tine si familia ta? Vrei sa ai un stil de viata exclusivist intr-una din cele mai cautate zone din Sibiu? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa individuala de vanzare cu 6 camere din zona Sub Arini, una dintre cele mai bine cotate zone pe piata imobiliara din ...

2306 EUR/m2 | 271 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 2100 mp | UTILITATI | Teleac | 3 fronturi |
1

Teren intravilan de vânzare – 2.100 mp | Teleac | 3 fronturi | Utilități complete PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan situat în localitatea Teleac, amplasat într-o zonă liniștită, cu acces direct la asfalt. Detalii tehnice: Suprafață totală: 2.100 mp Deschidere: 25 metri 3 ...

2,100 m2

Teleac, Alba

Comision 0% I Casa individuala ultracentral - Universitate
3

Comision 0% I Casa individuala ultracentral - Universitate

Pozitionata ultracentral, pe Strada Tudor Arghezi, in zona Universitate, aceasta proprietate beneficiaza de acces imediat catre cele mai importante repere culturale si administrative ale Capitalei. Casa individuala pastreaza elemente originale, precum sobe pe gaz, tavane inalte si detalii arhitecturale, ...

1929 EUR/m2 | 420 m2

Sector 1, Bucuresti

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

De vânzare – Casă în centrul comunei Ciugud - teren 1100mp
6
3

De vânzare – Casă în centrul comunei Ciugud - teren 1100mp

Suprafață teren: 1100 mp ✅ Utilități: • Apă curentă în curte • Canalizare și gaz la poartă ✅ Detalii proprietate: • Casă cu 2 camere, bucatarie și cămară • Pivniță (construcție 2016, separată de casă) • Necesită recondiționare – ideală pentru cei care vor să își personalizeze locuința după bunul ...

1259 EUR/m2 | 58 m2

Ciugud, Alba

2 camere Zona Girocului-Spital Judetean Centrala gaz Clima total amenajat nou
10
11

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere etaj 3 Zona Girocului langa Sp Judetean aproape piata scoala market mijloace transport Complex total amenajat nou cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Clima Complet Mobilat Utilat Prima Inchiriere . Fara animale de Companie pret 450 euro luna

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

CASA INDIVIDUALA 3 CAMERE, ULTRAFINISATA, MICESTI, ALBA IULIA
8

Prime Imobiliare vinde casă individuală modernă – parter, 100 mp, zonă rezidențială Alba Iulia Casă elegantă, pe un singur nivel, cu design contemporan și compartimentare inteligentă, ideală pentru confortul unei familii moderne. Detalii esențiale: Suprafață utilă: 100 mp Living generos, luminos Bucătărie ...

1997 EUR/m2 | 100 m2

Micesti, Alba

Casă spațioasă cu teren generos | 2 fronturi stradale | Zona Centrală
9

Te invităm să descoperi această casă complet renovată, situată într-una dintre cele mai bune zone ale orașului Alba Iulia – centrală, liniștită și cu acces facil către toate punctele de interes. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 140 mp Suprafață teren: 997 mp Terasă: 40 mp Compartimentare: ...

2107 EUR/m2 | 140 m2

Alba Iulia, Alba

Casă nouă Smart  in Ciugud P+E(M), 416 mp utili, teren 710 mp
14

Casă nouă Smart in Ciugud P+E(M), 416 mp utili, teren 710 mp

PRIME Imobiliare – Casă nouă Smart P+E(M), 416 mp utili, teren 710 mp Proprietate modernă, cu finisaje premium și tehnologie Smart Home, ideală pentru o familie care caută confort și funcționalitate. Caracteristici principale: * Două intrări, termopane de lux * Bucătărie mare cu cămară * Living + ...

805 EUR/m2 | 416 m2

Ciugud, Alba

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean 4

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean

Vand apartament 2 camere semidecomandat spatios 56 mp Zona Girocului langa Spitalul Judetean , Kaufland Lidl Penny etaj 4 cu acoperis cu parchet faianta gresie termopane bloc izolat Centrala gaz Complet Mobilat Utilat pret 88000 euro

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Dupex Dumbravita
9
2

Dupex Dumbravita

Vand Duplex Dumbravita la intersectia strazilor Mures cu Simfoniei Caramida 400 mp teren ,105 mp utili construiti 4 camere 2 bai bucatarie 2 balcoane toate utilitatile incusiv asfalt pret 210000 euro

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

4 cam  Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane  bloc izolat
10
8

4 cam Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane bloc izolat

Vand apartament 4 camere Zona Girocului aproape de Spital Judetean 58 mp utili etaj 1 cu parchet faianta gresie termopane 2 balcoane bloc izolat pret 110000 euro

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 105000 euro neg

2143 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Birou mic în zonă TOP – Faleza Nord activități mici / beauty 6,5 mp
4

Haus Imobiliare vă prezintă spre închiriere un spațiu de birou situat în zona Faleza Nord, una dintre cele mai apreciate și bine cotate zone din Constanța. Proprietatea este amplasată la parterul unei clădiri moderne, cu destinație mixtă (preponderent birouri), oferind un mediu profesional, liniștit ...

7 m2

Faleza Nord, Constanta, Constanta

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Zona Lunei Centrala gaz Clima
8
8

Zona Lunei Centrala gaz Clima

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera decomandat spatios Zona Lunei aproape de Complexul Studentesc mijloace de transport market Lidl profi etaj 1 amenajat recent cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Clima Complet Mobilat Utilat pret 330 euro luna

35 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 2 camere I Piata Universitatii
8
1

Vanzare apartament 2 camere I Piata Universitatii

Vanzare apartament 2 camere, situat pe str. Slanic, 4-5 minute fata de metrou. Apartamentul este situat la etajul 6 7, are compartimentare circulara, balcon, iar blocul dispune de lift. Avantaje: - Acces rapid la metrou (Universitate M2), la cativa pasi distanta - Nenumarate linii de transport, metrou, ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Sector 1, Bucuresti

Spațiu ideal activități diverse – 32 mp Faleza Nord Birou
4

Spațiu ideal activități diverse – 32 mp Faleza Nord Birou

Haus Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu de birouri situat în zona Faleza Nord, într-o clădire modernă, preponderent destinată activităților de birou. Spațiul este amplasat la etajul 1 și are o suprafață de 32 mp, fiind potrivit pentru desfășurarea unor activități profesionale într-un mediu ...

13 EUR/m2 | 32 m2

Faleza Nord, Constanta, Constanta

Apartament cu 2 camere in IC Frimu, centrala termica
7
1

Apartament cu 2 camere in IC Frimu, centrala termica

Proactiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul IC Frimu, la etajul 4 din 4 al unui imobil bine întreținut. Locuința beneficiază de dotări esențiale precum ferestre PVC cu geam termopan, centrală termică proprie și aparat de aer condiționat, oferind ...

1018 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Zona Obor sp 255 mp vitrina 22 ml trafic intens
2

Zona Obor sp 255 mp vitrina 22 ml trafic intens

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spațiu comercial in suprafață de 255 mp situat in zona Obor. Spațiul dispune de toate utilitățile, vintrea 22 ml, trafic intens pietonal. Ideal pentru market, loc de joaca pentru copii, librărie, sediu birou, etc.

255 m2

obor, Sector 2, Bucuresti

Vila, 2005, P+E, anexa, Chisoda, Timis, 4 camere plus anexe, teren 570mp
18
4