Anunturi imobiliare gratuite • Locuinte si proprietati online

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala de vanzare 1150mp teren Seica Mare Sibiu
9
3

Casa individuala de vanzare 1150mp teren Seica Mare Sibiu

Cauti o casa cu curte si terasa, unde sa te poti relaxa impreuna cu familia? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare   cu 2 camere in  Seica Mare. Casa de vanzare din Seica Mare a fost construita in anul 1970, renovata in 2018 si are suprafata construita de 96 mp. Este o casa ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Seica Mare, Sibiu

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian
3
51

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian

Garsoniera decomandata 38 mp etaj 3 8 mobilata utilata complet gresie faianță parchet termopan aer condiționat situata langa Parcul Sebastian vis a vis de Kaufland Vulcan

38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vila eleganta S+P+M, piscina acoperita, teren 875 mp – zona Ford/Cassia Park
20
2

0% Comision pentru cumparator! Va prezentam o vila eleganta, construita in anul 2008, cu arhitectura contemporana si compartimentare inteligenta, situata intr-un cartier exclusivist si linistit, pe Aleea Romanitei, Carcea. Aceasta proprietate se remarca prin spatii foarte generoase, finisaje atent alese ...

1757 EUR/m2 | 310 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Duplex modern – arhitectură contemporană, spații luminoase
20
1

Duplex modern – arhitectură contemporană, spații luminoase

Se oferă spre vânzare jumătate de duplex, cu arhitectură modernă și finisaje de calitate, situată într-o zonă rezidențială verde și liniștită. Proprietatea beneficiază de acces separat, compartimentare eficientă și o relație excelentă între interior și exterior. Locuința este gândită pentru un stil de ...

2692 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Pta Romana Vand ap 6 cam mobilat utilat nou 173 np  Vila 1 pivnita 1 curte individuala 100 mp
10
5

Pta Romana Vand ap 6 cam mobilat utilat nou 173 np Vila 1 pivnita 1 curte individuala 100 mp

Ofer spre vanzare ap 4 cam la et 1 in Vila plus Mansarda compartimentata cu 2 cam,1 bucatarie ,1 baie,hol , multiple spatii pentru depozitare.Ap se vinde complet mobilat si utilat.Ap se vinde impreuna cu Mansarda plus o pivnita de 11 mp, o curte proprie .Curtea este imprejmuita cu Gard fin fier forjat ...

2775 EUR/m2 | 173 m2

Piata+Romana, Sector 2, Bucuresti

Teren intravilan pretabil pentru contructie, 1402 mp, comuna Siria
4

ID CP3065785 Golden Real Estate vă propune spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 1402 mp, situat în comuna Șiria, la o distanță de 28 km de municipiul Arad. Terenul este pretabil pentru construcție, având un front stradal generos de 31 ml. Utilitățile se află la limita proprietății, respectiv ...

1,402 m2

Siria, Arad

Casa de vanzare – Stefanesti, Valea Mare,j ud. Arges.
12

Casa de vanzare – Stefanesti, Valea Mare,j ud. Arges.

Linistea de langa oras, exact unde ai nevoie de ea Casa de vanzare – Stefanesti, Valea Mare Podgoria la doar ~2 km de Pitesti. Daca iti doresti un loc unde sa te retragi dupa o zi aglomerata, dar fara sa renunti la accesul rapid catre oras, aceasta proprietate este alegerea ideala. Situata intr-o zona ...