Anunturi imobiliare gratuite • Locuinte si proprietati online

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
apartament cu doua camere Olimpia
4
1

apartament cu doua camere Olimpia

Ofer spre inchiriere apartament cu doua camere ( baie , bucatarie , doua dormitoare ) 49 mp. Apartamentul este situat la etajul 1 . Este luminos , bine compartimentat , finisat si mobilat. Este dotat cu toate cele necesare . Pentru mai multe detalii sau vizionari va stau la dispozitie !

49 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Front generos! Padurea Bistra! Ghiroda 13

Front generos! Padurea Bistra! Ghiroda

Teren in suprafata de 605 mp, cu 1 front stradal de 21,5 m. Iintravilan, pentru constructii Dispune de toate utilitatile in fata parcelei, stalpi de iluminat stradal. Drumul de acces este pietruit Pret: 107 Eur mp, pret total in suma de 65.000 Euro

Ghiroda, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare 54mp 2 balcoane zona Selimbar Sibiu
13
4

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 54 mp, zona Selimbar, Sibiu. Daca iti doresti un apartament modern, elegant si gata de mutare, acesta poate fi alegerea perfecta. Situat in Selimbar, la doar cateva minute de Sibiu acest apartament imbina perfect eleganta moderna cu confortul absolut. Imagineaza-ti ...

2035 EUR/m2 | 54 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Lujerului
3
8

Garsoniera de inchiriat in zona Lujerului

Oferim spre inchiriere garsoniera 40mp complet mobilata si utilata situata la etajul 2 in sectorul 6 zona Lujerului 5 minute distanta de statia de metrou. In zona se regasesc spatii comerciale .

40 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa P+E,Zona Victoriei
17

Casa P+E,Zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa P+E,zona Victoriei,constructie Bca,an 2001,suprafata totala 355 mp,amprenta la sol 100 mp,suprafata utila 175 mp,deschidere 18 ml,centrala gaz,panouri fotovoltaice,aer conditionat,Garaj,pret 270000 euro neg.,tel.0747698898

1543 EUR/m2 | 175 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere, parcare subterana, bloc nou, zona sud-parcare subterana
10
2

Blitz va prezinta un apartament de 2 camere într-un bloc nou, cu o suprafață de 56 mp utili totali, dintre care o terasă de 18 mp și loc de parcare subterană, poate fi o opțiune atractivă dacă dorești să îți personalizezi locuința după propriile preferințe. Parcare subterana inclusa in pret. Acest apartament ...

1375 EUR/m2 | 56 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere, modern , 56 mp, etaj intermediar, zona Vivo
13
4

Blitz Imobiliare ofera spre vanzare apartament spațios, bine compartimentat și situat într-o zonă liniștită și accesibilă din Florești, ideal pentru o familie sau cuplu. Este poziționat la etajul 2 al unul bloc cu 4E+M, într-o zonă rezidențială în plină dezvoltare, cu acces la mijloace de transport, ...

2214 EUR/m2 | 56 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, 48 mp, Bloc nou, Radauti
5
5

Apartament 2 camere, 48 mp, Bloc nou, Radauti

Blitz ofera spre vanzare un apartament de 2 camere, bloc nou, etaj 4, cu regim de inaltime P+ 4E, construit in anul 2022,situat in orasul Radauti. Compartimentarea este semidecomandata si gandita astfel: 1 living open-space cu bucatarie, 1 dormitor ,o baie, un hol, un balcon. Apartamentul beneficiaza ...

1385 EUR/m2 | 48 m2

Radauti, Suceava

Casa Centru Targu Secuiesc
9
1

Casa Centru Targu Secuiesc

Casa in centrul Municipiului Targu Secuiesc

900 EUR/m2 | 110 m2

Central, Targu Secuiesc, Covasna

ARADULUI - PENTHOUSE - LIFT - 3 CAMERE - 2 BAI - 3 TERASE - CENTRALA PROPRIE - CLIMA
12
1

Agentia Primum Imobiliare are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament LUX recent renovat de tip Penthouse cu 3 camere, situat in zona ARADULUI la 10 minute de mers pana in centrul orasului. Apartamentul este situal la etajul 5 din 5, este singur pe nivel , blocul dispune de LIFT, centrala ...

1949 EUR/m2 | 100 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament mobilat/utilat | Zona Girocului – fosta Lidia Comision 0
13

Apartament mobilat/utilat | Zona Girocului – fosta Lidia 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara – Girocului (zona fostă Lidia). Ideal pentru locuit sau investiție! ________________________________________ ...

1982 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului
7

Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului

ID: P2315 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 39 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2305 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu parcare in zona Bucium
7
2

Apartament cu parcare in zona Bucium

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in cartierul Manastur, zona Bucium, intr-o zona linistita, ferita de trafic intens si zgomot, cu acces facil catre puncte de interes precum magazine si statii de transport in comun. Proprietatea este amplasata la etajul 1 al unui ...

3000 EUR/m2 | 40 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
COMision0%.Casa Individuala.770 teren.Gradina Amenajata inclusiv plante decorative.Mobilata+Utilata
19
2

. Casa individuala cu regim de inaltime Parter + Mansarda, finalizata in 2010, cu urmatoarele detalii: - suprafata utila de 147 mp plus terasa pavata; - teren de 770 mp, cu front stradal de 22 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm de 38 cm, termoizolata exterior ...

2094 EUR/m2 | 138 m2

Giarmata-Vii, Timis

Apartament de vanzare zona LAMA
5
7

Apartament de vanzare zona LAMA

Blitz va propune spre vanzare un apartament in zona lama etajul 5/5 cu o suprafata de circa 39mp utili, semidecomandat compartimentat astfel: bucatarie, baie, doua camere. Pentru mai multe informatii sau pentru a programa o vizionare nu eitati sa ne contactati! Cod ofertă / ID BLITZ: P128775

1205 EUR/m2 | 39 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere, 57 mp, balcon, zona Sud
10
2

Apartament 2 camere, 57 mp, balcon, zona Sud

Blitz va porpune spre vanzare un apartament cu o suprafata utila de 57 mp, zonă de dressing generoasă, living cu bucătărie open space care vin la pachet cu un confort ridicat, plus electrocasnice de ultimă generație şi acces la balcon. Etajul intermediar şi orientarea sudică aduc un plus valoare când ...

1449 EUR/m2 | 57 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vand teren agricol  22 metri  latime in suprafata De 6500 metri patrati  loc de casa.

Vand teren agricol 22 metri latime in suprafata De 6500 metri patrati loc de casa.

Vand loc de casa in suprafata De 6500 metri patrati cu o latime De 22metri situat la un km.de soseaua E85 paralel cu drumul care dulce la baza De receptie cereale in localitate Padureni-Vrancea ., suprafata totala: 6500

6,500 m2

Pufesti, Vrancea

De vanzare teren agricol, extravilan in Loc. Balasesti, Jud. Galati
7

De vanzare 2,5 ha de teren agricol, extravilan, in Loc. Balasesti, Jud. Galati, format din 3 parcele intabulate si cadastrate separat. Suprafate si identificare cadastrala: - 10.000 mp Tarla 95, Parcela 979 124; - 10.000 mp Tarla 5, Parcela 54 2; - 5.000 mp Tarla 4, Parcela 15 40; Terenurile sunt ...

22 m2

vest, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etaj 2 din 2, cu pod, zona Aeroport, comision 0%
18

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu 2 etaje și pod, construit din cărămidă, în anul 1960, în cartierul Aeroport. Apartamentul, cu o suprafaţă utilă de 45 mp, se vinde mobilat și utilat complet, așa ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

2 cam, decomandat, Str. Progresului 56500 Eur
13
2

2 cam, decomandat, Str. Progresului 56500 Eur

Ap 2 cam, decomandat, Str. Progresului, zona Alimentară 28. Apartamentul are suprafață construită de 54,5 mp și utilă 51 mp , este poziționat către S și se află amplasat la etajul 4 ( acoperit cu pod) . Este prevăzut cu centrala termica proprie și geamuri termopan. Apartamentul se vinde utilat și mobilat ...

1108 EUR/m2 | 51 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Sp. Comercial, Central, PRET PROMO 95 000 EUR, REDUS DE LA 99 000 EUR
10
1

Spatiu comercial, pozitionat central, in spatele magazinului Unic. Are 71 mp utili + o boxa de 12,6 mp amenajata si incalzita ( caloriferele din boxa sunt conectate la centrala spatiului), chiuveta cu apa calda, rece, etc. Spatiul are 3 camere + zona de receptie si 2 grupuri sanitare. Este prevăzut cu ...

1338 EUR/m2 | 71 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spatiu birouri si boxa depozitare dotata cu rafturi, zona Hortensiei
7

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare un spațiu de birouri amplasat pe strada Hortensiei. Spațiul are o suprafață utilă de 84 mp și are o compartimentare formată din două camere unde sunt organizate birouri, o bucătărie, o baie. Beneficiază de un spațiu de acces intermediar, utilizare individuală, ...

1548 EUR/m2 | 84 m2

Baia Mare, Maramures

Oportunitate investițională Imobil P+E,Săvinești,1176mp+1350mp teren, 387000 EUR
11

Suprafață construită: 1.176 mp | Teren: 1.350 mp | Deschidere la 2 străzi asfaltate Acest imobil versatil oferă multiple scenarii de valorificare, fiind potrivit atât pentru dezvoltări comerciale și industriale, cât și pentru spații administrative, educaționale, medicale sau rezidențiale. Avantaje investiționale: ...

329 EUR/m2 | 1,176 m2

Savinesti, Neamt

Salvează căutarea