Anunturi imobiliare gratuite • Locuinte si proprietati online

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De închiriat duplex cu 4 camere - Șoșeaua Bârnova
20
1

De închiriat duplex cu 4 camere - Șoșeaua Bârnova

Vă propun spre închiriere un loc care te liniștește din primul moment. Aici, ritmul e calm, fără agitație și zgomot. Diminețile încep pe terasă, în aer curat, iar serile se termină în liniște, lângă șemineu. Un spațiu gândit pentru cei care apreciază discreția, ordinea și confortul . La parter, livingul ...

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 1 cameră Tomești, etaj 1, nemobilat
6
1

Ap. 1 cameră Tomești, etaj 1, nemobilat

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 cameră, model decomandat, cu o suprafață de 30mp, situat în Tomești, la etajul 1. Preț: 200 euro Se percepe garanție și comision. Contact: 0728 082 906

30 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Promovat
Vânzare proprietate situată în Târgu Jiu, str. 22 Decembrie 1989 - zona 8 Mai
9
1

Vânzare proprietate – 554 mp teren – zona 8 Mai – ideală locuință sau business! Domina Imobiliare propune spre vânzare o proprietate situată în Târgu Jiu, pe strada 22 Decembrie 1989, în zona 8 Mai, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Proprietatea este situată pe un teren ...

2094 EUR/m2 | 160 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Garsoniera Soseaua Giurgiului - Piata Progresul,
3
82

Garsoniera Soseaua Giurgiului - Piata Progresul,

Garsoniera Soseaua Giurgiului - Piata Progresul, mobilata si utilata, acces metrou Piata Revolutiei. Suprafata de 34 mp2 la etajul 2, bloc curat anvelopat.

34 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vila cu 6camere de vanzare in Carcea/Dolj
20
3

Vila cu 6camere de vanzare in Carcea/Dolj

Prime Imobiliare ADS Craiova propune spre vânzare, fără comision pentru cumpărător, o vilă individuală situată în localitatea Cârcea, județul Dolj, pe strada Viaductului. Proprietatea se bucură de o poziție excelentă, oferind intimitate completă în partea din spate și vedere panoramică către stadion, ...

1060 EUR/m2 | 150 m2

Carcea, Dolj

Promovat
Casa de vanzare/Craiova/str Raului
11

Casa de vanzare/Craiova/str Raului

Casă spațioasă P+E+M de vânzare în Craiova – ideală pentru familie sau investiție Vă prezentăm un imobil deosebit, situat pe strada Râului nr. 40, în Craiova, perfect pentru cei care își doresc confort, spațiu generos și multiple posibilități de utilizare. Proprietatea este construită pe un teren de ...

1463 EUR/m2 | 270 m2

Craiova, Dolj

Casa complect utilata
4

Casa complect utilata

DE VÂNZARE Casă cu teren generos în centrul localității Arpășel Locație: Arpășel, nr. 110 chiar în centrul satului, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Proprietatea este ideală pentru locuință permanentă, casă de vacanță sau investiție! Detalii proprietate: Teren: 1304 mp spațiu ...

491 EUR/m2 | 122 m2

Arpasel, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere de închiriat – Câmpia Islaz, Craiova
10
1

Apartament 2 camere de închiriat – Câmpia Islaz, Craiova

Apartament 2 camere de închiriat – Câmpia Islaz, Craiova Vă propunem spre închiriere un apartament confortabil, situat în zona Câmpia Islaz, în apropiere de Secția de Poliție, într-o zonă liniștită și bine conectată la oraș. Suprafață utilă: 50 mp + balcon 2 mp Compartimentare: semidecomandat Compartimentare ...

50 m2

central, Craiova, Dolj

Promovat
Duplex de vanzare in zona Damila
20

Duplex de vanzare in zona Damila

Prime Imobiliare ADS Craiova va ofera spre vanzare un duplex cu 0% comision pentru cumparator! Schimb cu apartament + diferenta! Duplex spațios de vânzare în Craiova, zona Damila – construcție 2025, finisat la gri* Suprafață construită: 400 mp Suprafață utilă: 300 mp Teren: 500 mp Compartimentare: 8 ...

733 EUR/m2 | 300 m2

Malu Mare, Dolj

Promovat
Teren de vanzare/Isalnita/Dolj
1
1

Teren de vanzare/Isalnita/Dolj

Teren de vânzare în Ișalnița, Dolj – oportunitate excelentă de investiție! Se oferă spre vânzare teren extravilan situat în Ișalnița, cu o suprafață generoasă de 3300 mp și deschidere de 9,36 ml. Terenul este poziționat într-o zonă în dezvoltare, cu potențial ridicat, existând posibilitatea de trecere ...

3,300 m2

Isalnita, Dolj

Promovat
CASA P+1+M ZONA CENTRALA
9
2

CASA P+1+M ZONA CENTRALA

Prime Imobiliare ADS va propune spre vanzare o casa situata in zona centrala, la 3 minute distanta de Piata Centrala, intr-o zona foarte linistita si vecini de calitate. Casa este dispusa pe P+1+M, construita in anul 2000, cu SU de 180 mp, suprafata teren de 190 mp, curte disponibila 110 mp. Parterul ...

2083 EUR/m2 | 180 m2

central, Craiova, Dolj

Inchiriez apartament 2 camere Buziasului
4

Inchiriez apartament 2 camere Buziasului

Inchiriez apartament situat in Calea Buziasului la etajul 3 avand in apropiere banca BRD, BCR, Farmacii, si altele. Apartamentul foarte calduros, cu o suprafata utila de 50 mp este compus din bucatarie, living , dormitor si baie. Apartamentul a fost recent renovat, este luminos, aerisit . Merita vaz ...

50 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Spațiu birouri, 114 mp, parter, Turda
10

Spațiu birouri, 114 mp, parter, Turda

Transilvania Impact vă propune spre inchiriere un spațiu pentru birouri în zona Turda, Str. Mihai Viteazu, nr. 45. Spațiul dispune de o suprafață utilă de 114 mp + posibilitate de parcare în fața sau pe lateralul lui. Compartimentare: - spațiu mic intro recepție - hol acces birouri - 3 birouri decomandate - ...

114 m2

Turda, Cluj

Viziru 1 Mobilat Utilat Complet etaj 1
11
4

Viziru 1 Mobilat Utilat Complet etaj 1

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare un apartament , complet renovat,complet mobilat si utilat situat în zona Viziru 1 Apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, fara balcon, poziționat la etajul 1. Imobilul a fost renovat integral, beneficiind de instalație sanitară ...

1343 EUR/m2 | 35 m2

Viziru%2b1, Braila, Braila

Garsoniera de inchiriat in zona Crangasi
4
85

Garsoniera de inchiriat in zona Crangasi

Garsonieră în Crângași, la doar 2 minute de metrou, zona linistita dar foarte bine conectată, perfectă pentru navetă rapidă! Garsoniera este mobilată și utilată, situata la etajul 3 din 8, bloc liniștit, aproape de: Lidl, Penny, Auchan, piață, parc, Lacul Morii etc. Suprafata 34mp2.

34 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

2 camere semidecomandate | Gheorgheni–Str.Lăcrămioarelor | Etaj 2/4
20

Cauți un apartament cochet, într-unul dintre cele mai apreciate cartiere din Cluj-Napoca, într-o zonă liniștită dar excelent conectată? Acest apartament din Gheorgheni poate fi exact ce ai nevoie! Grand Imob Expert vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat pe strada ...

31 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere de vanzare/Craiova/Brazda/Baba Novac
13
3

Apartament 2 camere de vanzare/Craiova/Brazda/Baba Novac

Apartament de vânzare – 2 camere semidecomandat, situat într-un bloc nou construit în anul 2008. - Etaj: 1 - Suprafață utilă: 52 mp - Compartimentare: living, dormitor, bucătărie, baie cu geam, balcon - Dotări: centrală termică proprie, aer condiționat - Se vinde complet mobilat și utilat - ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Craiova, Dolj

Casa de vanzare Campia Islaz
9
2

Casa de vanzare Campia Islaz

Prime Imobiliare ADS va propune spre vânzare o casă deosebită, situată în zona Câmpia Islaz, într-un cartier liniștit, ideal pentru confort și relaxare. Locuința este compartimentată inteligent și dispune de 2 camere, 2 băi, living generos, bucătărie separată și dressing. Proprietatea este mobilată ...

1387 EUR/m2 | 173 m2

Craiova, Dolj

Inchiriere garsoniera in zona 13 Septembrie
3

Inchiriere garsoniera in zona 13 Septembrie

Închiriez garsonieră în zona 13 Septembrie, în apropiere de Hotel Marriott și Palatul Parlamentului. Bloc liniștit, etaj intermediar. Garsoniera este mobilată, curată și dispune de toate utilitățile necesare.
Ideală pentru o persoană liniștită. Are o suprafață de 36mp, etaj 2.

36 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere decomandat de închiriat – Craiova, Lăpuș, lângă Mall Electro
17

Apartament 4 camere decomandat de închiriat – Craiova, zona Lăpuș, lângă Mall Electroputere Se oferă spre închiriere un apartament spațios, decomandat, cu 4 camere, situat într-o zonă foarte bună din Craiova – Lăpuș, în imediata apropiere de Mall Electroputere. Imobilul are o suprafață utilă de 85 ...

85 m2

lapus, Craiova, Dolj

Garsonieră zona  Piața Iancului
3

Garsonieră zona Piața Iancului

Suprafață: 32 mp Etaj: 2 din 8 Bloc izolat termic, apartament renovat recent Mobilată complet, cu pat dublu, dulap spațios, birou Bucătărie separată, baie cu duș modern La 3 minute de metrou Piața Iancului și stații STB (tramvaie 1, 21, autobuze 135, 311) Ideală pentru studenții de la Universitatea București ...

32 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Hala logistica sau productie la 4 euro mp - parcari  birouri  post trafo propriu - 6 km de Turda!
10

Hala logistica sau productie la 4 euro mp - parcari birouri post trafo propriu - 6 km de Turda!

Societatea Transilvania Impact Import Export Srl ofera spre inchiriere un spatiu industrial in com. Mihai Viteazu, jud. Cluj, la 6 km de Turda. Proiectul este in prezent finalizat. Hala se afla in apropierea autostrazii A3, dispune de 19 locuri de parcare in incinta si post trafo propriu (400kVA, cu ...

3,034 m2

Mihai Viteazu, Cluj

Teren de vanzare in Osorhei !
2

Teren de vanzare in Osorhei !

Teren in Osorhei cu doua fronturi la strada . Terenul are o suprafata de 3800 mp are in apropiere utilitatii! Cu posibilitatea de parcelare avand doua fronturi !

Osorhei, Bihor

Ap 2 cam cf I dec, zona Progresu
8
1

Ap 2 cam cf I dec, zona Progresu

Agentia imobiliara Expert va propune Aparatament 2 cam cf I decomandat, zona Progresu suprafata totala 57 mp, balcon 7 m, etaj 4 din 4 Imobilul necesita renovare. Dotat cu centrala termica, hidroizolatie buna, gresie . Liber, acte la zi . Se accespta si credit ipotecar. Pret 39800 euro Anunt postat ...

698 EUR/m2 | 57 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea