Anunturi imobiliare gratuite • Locuinte si proprietati online

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriere garsoniera Universitate
3
10

Inchiriere garsoniera Universitate

Va propunem spre inchiriere o garsoniera avand o pozitionare extraordinara in centrul Bucurestiului, pe Str. Beldiman, la cateva minute de Intercontinental si Piata Universitatii. Locuinta are o suprafata de 38 mp utili, fiind situata la etajul 2 din 8 al unui bloc ultracentral. Datorita pozitionarii, ...

38 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nemobilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la parter inalt si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie cu geam - ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa + Spatiu Comercial * Central * Brasov *
14
10

Casa + Spatiu Comercial * Central * Brasov *

Agentia Alfa Invest propune spre vanzare 2 imobile situate in centrul Brasovului, la 5 minute de mers pe jos de Parcul central si sunt structurate dupa cum urmeaza: Spatiu Comercial Stradal (inchiriat momentan) - Camera + Grup Sanitar + Spatiu Depozitare Suprafata utila totala (18,5mp) Casa - 2 Camere ...

1939 EUR/m2 | 66 m2

Centrul+Istoric, Brasov, Brasov

Promovat
Cornu, Vedere la Padure, Vila D+P+M, 3300mp teren, 4 parcare
20

Inconjurata de padure, complet mobilata si utilata - Acces facil prin drum asfaltat - Pozitionare pe varful unui deal -Priveliste de exceptie din toate spatiile Va prezentam, in exclusivitate, o proprietate placuta in detalii, utilizata in prezent ca si rezidenta de vacanta, situata in localitatea Cornu, ...

1279 EUR/m2 | 275 m2

Cornu de Sus (Cornu), Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 4 camere etaj 2
20

Apartament 4 camere etaj 2

Bis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui imobil bine poziţionat. Detalii apartament: -Suprafaţă utilă: 84 mp -Balcoane: 2 (8 mp în total) -Compartimentare: hol, bucătărie, living spaţios, 3 dormitoare, 2 băi, 2 balcoane Etaj: 2 Locuinţa ...

1131 EUR/m2 | 84 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -141.449 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -147.499 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -153.549 Euro ...

2080 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.089 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -125.719 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -129.349 Euro ...

2255 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB
4
1

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB

1523 EUR/m2 | 80 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Calitate si Confort/Credit Ipotecar 15%
11
2

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.000 +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

1412 EUR/m2 | 82 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita
5
1

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA ...

1719 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala
5

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.467 EURO +TVA pentru un avans de 90% -117.840+TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere decomandate Tip ...

1047 EUR/m2 | 107 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 Camere Ideal pentru un nou inceput-Comision 0%
19
1

Apartament 3 Camere Ideal pentru un nou inceput-Comision 0%

Pret proprietate: -112.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil ...

1662 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

apartament cu 3 camere si două balcoane Micro 16
1
1

apartament cu 3 camere si două balcoane Micro 16

Apartament 3 camere de vânzare Micro 16, etaj 3 4, 65.000 Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Micro 16, la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje. Locuința dispune de două balcoane și necesită renovare, oferind astfel posibilitatea amenajării după ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Direct Dezvoltator Apartament 2 camere Parcare Bonus Mutare Rapida
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Termen Finalizare Octombrie 2024 Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 ...

573 EUR/m2 | 192 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea