Anunturi imobiliare gratuite • Locuinte si proprietati online

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala cu 5 camere si curte proprie in cartierul Tineretului
20

De vanzare in Sibiu, zona Tineretului, casa cu regim de inaltime S+P+1+Pod, mobilata si utilata complet, formata din 5 camere bine gandite pentru nevoile unei familii. Proprietatea este amplasata pe un teren de 264 mp, care poate fi amenajat cu filigorie, loc de gratar, avand un spatiu generos pentru ...

Tineretului, Sibiu, Sibiu

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Bartolomeu
3
17

Garsoniera de inchiriat in zona Bartolomeu

Garsoniera de inchiriat in zona Bartolomeu, suprafata 29 mp, decomandata,complet utilata si mobilata. Garsoniera este la prima sa inchiriere. Se accepta animale de companie! Pentru mai multe detalii apelati la numarul de telefon afisat!

29 m2

Bartolomeu, Brasov, Brasov

Promovat
Casă  tip Duplex, Sacele - zona Baciu
20

Casă tip Duplex, Sacele - zona Baciu

Te-ai gândit vreodată cum ar fi să începi ziua în liniște, cu aer curat și cu o priveliște deschisă spre munți? Să ieși din casă fără grabă, fără claxoane și fără aglomerație? Green Haven Residence, în Săcele, la doar câteva minute de Brașov, este locul unde confortul modern se îmbină natural cu liniștea, ...

1381 EUR/m2 | 113 m2

Baciu, Sacele, Brasov

Promovat
Apartament de 3 camere Florilor-Craiter ( Boxa+Centrala )
9
2

Apartament de 3 camere Florilor-Craiter ( Boxa+Centrala )

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, decomandat, având o suprafață totala de 74 mp, situat in zona Florilor-Craiter, cu acces rapid către multe puncte de interes. Imobilul se află la etajul 3 din 4, într-un bloc solid, construit în anul 1986. Bloc reabilitat/anvelopat, instalatiii ...

1985 EUR/m2 | 68 m2

Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casă semifinisată 240 mp | Teren 1680 mp | Zonă liniștită Pianu de Jos
4

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare o casă semifinisată, situată în Pianu de Jos, pe o stradă liniștită, ideală pentru o familie care își dorește spațiu și posibilitatea de personalizare. Imobilul are o suprafață generoasă de 240 mp și este amplasat pe un teren de 1680 mp, ce include o grădină ...

625 EUR/m2 | 240 m2

Pianu de Jos, Alba

Promovat
VILA IN DOMENII LOCATIE EXCELENTA
11

VILA IN DOMENII LOCATIE EXCELENTA

Vila cu locatie excelenta si anume in Piata Domenii. Vila are patru nivele :demisol, parter , etaj si mansarda si pod tehnic La demisol este bucatarie , camara, camera tehnicasi bo camera de depozitare. La parter este o camera open space , o baie cu du La etaj doua camere fiecare cu balcon si o baie ...

2807 EUR/m2 | 212 m2

domenii, Sector 1, Bucuresti

VANZARE TEREN 2000 mp 50euro mp intravilan utilitati in Izvorani la 140 metri de Delta SNAGOV
10
10

Reprezentare Exclusiva - comision 0% cumparator Teren intravilan la 140 metri de lac PRET 100.000 euro 50 euro mp Loc PONTON pret 30.000 euro GOOD ESTATE va propune spre vanzare teren in Izvorani Delta Snagov Suprafata = 2.000 mp Deschidere = 24 m Front stradal = 35 m Latime drum acces = 6 m Strada ...

0 EUR/m2 | 2,000 m2

Izvorani, Ilfov

Inchiriez in Bloc Nou, O camere, Piata Verde
6
1

Inchiriez in Bloc Nou, O camere, Piata Verde

Inchiriez apartament cu o camere in bloc nou 2010,langa Piata Verde din Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul doi, este mobilat si utilat cu centrala termica, frigider, plita pe gaz, hota, clima, masina de spalat. Fara animale de companie. Nu se accepta fumatori. Pret 300Euro plus Garantie.

40 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in Campina--24.000e
13
6

Garsoniera in Campina--24.000e

--Agentia imobiliara Casa Edan vinde garsoniera in Campina, central, la doar cateva minute de Piata Centrala; --Su=15,3 mp, este compusa din camera, baie si bucatarie, nu are balcon; --este situata la etajul 2 in bloc cu 4 etaje, bloc mixt de apartamente si garsoniere, nu este in camin de nefamilisti; --este ...

1600 EUR/m2 | 15 m2

Campina, Prahova

Universitate Parcul Cismigiu reper str. Ion Brezoianu garsoniera  345 euro negociabil  Contract Anaf
8
2

Universitate Parcul Cismigiu reper str. Ion Brezoianu garsoniera 345 euro negociabil Contract Anaf

Universitate Parcul Cismigiu reper str.Ion Brezoianu se inchiriaza garsoniera garsoniera mobilata utilata chiria 345 euro negociabil Contract Anaf Bucuresti aproape de Unirii,Kogalniceanu,etc. pretabila locuit garsoniera situata la bloc etajul 4 suprafata 22 mp mobilata si utilata complet centrala ...

22 m2

Unirii, Sector 1, Bucuresti

SUPER PRET - 5000 mp la 25 euro mp-Balotesti -  urbanism P+2
3

SUPER PRET - 5000 mp la 25 euro mp-Balotesti - urbanism P+2

Va prezentam un teren intravilan de 5000 mp in sat Dumbraveni, comuna Balotesti. - CEL MAI MIC PRET PE MP !!! Se afla la nici 4 km atat de Therme cat si de Edenland. Terenul este perfect pentru cei ce doresc sa construiasca case individuale sau duplexuri, zona fiind una ce s-a dezvolat foarte mult ...

5,000 m2

Dumbraveni, Ilfov

dristor apropiere metrou decomandata 40mp
10
5

dristor apropiere metrou decomandata 40mp

garsoniera moderna 40mp decomandata et 1 la bloc din 4 nivele apropiere metrou viitan mall mac donalds dristor mobilata modern utilata cu toate electrocasnicele zona linistita semicentrala se aduc 2 scaune bucatarie si scaun birou

35 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

hils brauner  8 min metrou centrala termica  loc parcare optional contra cost 20euro
9
19

hils brauner 8 min metrou centrala termica loc parcare optional contra cost 20euro

garsoniera confort 1 in complex rezidential hils brauner blocuri noi centrala termica mobilata modern utilata cu toate electrocasnicele posibilitate loc parcare contra cost 20euro la 8 minute de gura metrou nicolae teclu

40 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Gara de Nord-metrou reper bd.Dinicu Golescu-Ministerul Transporturilor garsoniera 294e Contract Anaf
8
1

Gara de Nord-metrou reper bd.Dinicu Golescu-Ministerul Transporturilor se inchiriaza garsoniera mobilata utilata chiria 294 Euro Contract Anaf Bucuresti central-ultracentral sector 1 pretabila locuit garsoniera situata la bloc etajul 2 9 decomandata suprafata 27 mp mobilata si utilata libera chiria ...

40 m2

Sector 2, Bucuresti

hils republica complex rezidential centrala termica 5 minute metrou  lux
8
25

hils republica complex rezidential centrala termica 5 minute metrou lux

complex rezidential hils republica 5 minute metrou centrala termica bloc nou la prima inchiriere totul nou moderna lux

40 m2

Republica, Sector 3, Bucuresti

piata muncii 2-3 min metrou 45mp
10
26

piata muncii 2-3 min metrou 45mp

garsoniera 45 mp piata muncii 2-3 minute metrou et 1 bloc izolat termic moderna libera zona semicentrala utilata cu toate electrocasnicele

45 m2

Piata+Muncii, Sector 3, Bucuresti

1 decembrie langa gura de metrou si piata trapezului decomandat
9
28

2 camere decomandat la un minut de piata trapezului si gura metrou 1 decembrie mobilat modern utilat cu toate electrocasnicele bloc izolat termic zona linistita

60 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Spațiu comercial de închiriat   Centru Iași, Bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 1

Spațiu comercial de închiriat Centru Iași, Bd. Ștefan cel Mare și Sfânt

Se oferă spre închiriere spațiu comercial situat ultracentral, pe Bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, la demisol, cu o suprafață de 100 mp. Spațiul este potrivit pentru diverse activități, precum: birou sală de dans studio foto video activități recreative sau educaționale Localizare excelentă, în centrul ...

100 m2

Iasi, Iasi

Spatii Birouri de inchiriat, zona Liviu Rebreanu
5

Spatii Birouri de inchiriat, zona Liviu Rebreanu

Cladirea de birouri (constructie 2009) este in regim P+2E+M si se afla la intersectia Bv. L.Rebreanu cu str. Salcamilor. Distanta fata de centru: 2 km; Mijloc de transport in comun: Statie tramvai 9 in fata cladirii; Tramvai 7 la 2 minute de mers pe jus. Statie Troleibus 15 la 10 minute de mers pe ...

250 m2

Timisoara, Timis

Casa , 1 camera , 49 mp, zona Libertatii
4
14

Casa , 1 camera , 49 mp, zona Libertatii

BLITZ propune spre vanzare o casa cu camera in zona semicentrala în curte comuna, casa fiind cu suprafata utila de 49 mp, compartimentată astfel: bucatarie, baie, 1 camera, cămară. Casa se vine parțial mobilata și a fost renovata în urma cu 4 ani. Casa are geamuri termopane, centrala proprie și este ...

1184 EUR/m2 | 49 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 3 camere renovat complet Militari-  Piata Gorjului
14
2

Apartament 3 camere renovat complet Militari- Piata Gorjului

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 3 camere situat stradal pe Bd Iuliu Maniu- la Piata Gorjului, in imediata apropiere a metroului. Imobilul este reabilitat termic. Apartamentul are vedere spate, ceea ce confera mai multa liniste. Este decomandat si este renovat in totalitate, ...

2137 EUR/m2 | 62 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Vand apartament 1 camera Chisoda
7

Vand apartament 1 camera Chisoda

Focus Imobiliare va propune spre vanzare un apartament, cu 1 camera , impartit pe parter si mansarda, situat in zona Centrala din Chisoda, in apropiere de restaurant Cuina, Bisera etc, cu acces rapid la toate punctele cheie ale orasului si acces facil catre centrul orasului 48.000 EURO NEGOCIABIL Apartamentul ...

2182 EUR/m2 | 22 m2

Chisoda, Timis

Vila smart
10
2

Vila smart

Vila Lux langa padure si parcuri de jaoca pt copii , cu pompa de caldura ,sisteme smart KNX,Geamuri mari ,curte ,prețul este in stadiul care ne aflam in acest moment alb prize totul funcțional mai puțin amenajările interioare care urmează a fi gata in 60 de zile .

1883 EUR/m2 | 265 m2

Voluntari, Ilfov

Inchiriez Casuta la curte comuna zona Oncea - Platou
10
2

Inchiriez Casuta la curte comuna zona Oncea - Platou

Inchiriez Casuta de Lux la curte comuna in Oradea, cartier Oncea pe str. Episcop Ioan Alexi - strada este recent asfaltata. Casuta este complet mobilata si utilata, totul este nou si curat si are aproximativ 40 mp. Ca si dotari sunt: Aer Conditionat Gree cu Wi-FI, Smart TV-uri 4k, Netflix, Internet+Wi-Fi, ...

40 m2

Oncea, Oradea, Bihor

Salvează căutarea