Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite

Angajam Lăcătuș confecții metalice

Specificații
Numele companiei Mafforge metal
Tip job full time
Descriere

Lăcătuș confecții metalice.

Suntem în căutarea unui lăcătuș confecții metalice talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în lucrul cu metalul și sunteți pasionat de crearea de structuri metalice de înaltă calitate, aceasta este o oportunitate excelentă pentru dvs.

Responsabilitățile dvs. principale vor include:

Confecționarea și asamblarea structurilor metalice conform specificațiilor și planurilor tehnice;

Tăierea, îndoirea și sudarea metalelor folosind echipamente și instrumente specializate;

Verificarea și măsurarea precisă a materialelor și componentelor pentru a asigura calitatea și precizia lucrărilor;

Lucrul în echipă cu colegii pentru a finaliza proiectele în termenii stabiliți;

Respectarea normelor de siguranță și a regulilor de lucru specifice industriei confecțiilor metalice.

Cerințe:

Experiență anterioară în confecții metalice sau domenii similare;Cunoștințe solide în lucrul cu diferite tipuri de metale și echipamente specifice;

Abilități excelente de sudură, tăiere și îndoire a metalelor;Capacitatea de a citi și interpreta planuri tehnice și desene;

Atenție la detalii și precizie în măsurători și lucrări;Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă;

Disponibilitatea de a lucra într-un mediu fizic solicitant și de a respecta normele de siguranță.Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o companie de renume în domeniul confecțiilor metalice;

Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv;

Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;Mediu de lucru dinamic și stimulant;

Posibilitatea de a lucra la proiecte variate și interesante.

Cu stimă,

Echipa Mafforge Metal Publi24_1711114775

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

Grigore Marius

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0