Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite
6

Colaborăm cu Echipe si Angajăm Persoane cu Calificări sau Fără Calificări in Construcții

Specificații
Numele companiei Radena Construct
Tip job full time
Descriere

Angajam calificati si necalificati pentru placarea blocurilor si acoperisuri in orasul CRAIOVA, pentru mai multe detalii in legatura cu salariul, programul si beneficiile acordate, apelati la numarul de telefon asociat.

Suntem o companie de constructii in plina expansiune si cautam persoane motivate si dornice sa se alature echipei noastre. Angajam atat calificati, cat si necalificati in constructii, oferind oportunitati de dezvoltare profesionala si personala.

Ce oferim:

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si stimulant, alaturi de profesionisti cu experienta
Salariu competitiv si beneficii atractive
Posibilitatea de a invata si de a te dezvolta in domeniul constructiilor
Program flexibil si posibilitatea de a lucra pe proiecte interesante si diverse
Ambianta de lucru placuta si echipamente moderne
Cerinte:

Pentru pozitiile calificate, experienta anterioara in constructii este necesara
Pentru pozitiile necalificate, nu este necesara experienta anterioara, dar dorinta de a invata si de a se dezvolta este esentiala
Abilitati bune de comunicare si capacitatea de a lucra in echipa
Atentie la detalii si respectarea normelor de siguranta
Flexibilitate si adaptabilitate la cerintele proiectelor
Responsabilitati:

Executarea lucrarilor de constructii conform planurilor si specificatiilor
Utilizarea corecta a echipamentelor si instrumentelor de lucru
Asigurarea respectarii normelor de siguranta si a regulilor de lucru
Colaborarea eficienta cu echipa pentru finalizarea proiectelor in timp util
Raportarea oricaror probleme sau incidente catre supervizor
Daca esti o persoana harnica, responsabila si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, te invitam sa aplici pentru pozitia de calificat sau necalificat in constructii. Oferim oportunitati de dezvoltare si un mediu de lucru stimulant. Aplica acum si alatura-te echipei noastre!
Pentru mai multe detalii in legatura cu locul de munca, salariu, etc. va rog sa sunati la ( . Publi24_1712658796

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

RADENA

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0