Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

SC ALMAX PETROMAR INSTAL SRL ANGAJEAZA ELECTRICIENI

Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal
-absolvent al unui scoli profesionale sau liceu de profil electric, electrotehnic
-calificare de electrician rețele medie tensiune, electrician în construcții - constituie avantaj
-autorizare ANRE gr. II A&B - constituie avantaj
-experienta minim 1 an in domeniu
-disponibilitate lucru pe santier in functie de locatiile contractate
Descrierea jobului
-realizarea cablajului pentru instalații electrice și curenți slabi
-realizarea traseelor de cablu
-efectuarea conexiunilor la aparatajul terminal
-efectuarea conexiunilor în tablouri electrice
-urmărirea și respectarea proiectului din punct de vedere tehnic
-încadrarea în termenele de execuție
-verificarea calității lucrărilor efectuate de subantreprize și raportarea neconformităților către inginerulul responsabil

Beneficii:
Contract de munca perioada nedeterminata
Salariu direct proportional cu nivelul de cunostinte si implicare
Bonusuri salariale in functie de performanta

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    STANCU DANA

    Vezi toate anunturile
    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!