Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Operator la masini unelte cu comanda numerica- CNC

Descriere Locuri de munca

Descrierea jobului
• Programarea mașinii-unelte/ centrului de prelucrare cu comandă numerică
• Pregătirea operației de prelucrare, prelucrarea reperelor
• Punerea la dispoziție și repararea la timp a tuturor matrițelor necesare mașinilor de injectat mase plastice
• Efectuarea de programe funcționale și eficiente pentru reperele matriței, dispozitive sau alte piese care necesită acest lucru
• Rularea programului pe CNC conform instrucțiunilor de operare și cu specificațiile tehnice
• Măsurarea și verificarea piesele folosind instrumentele de măsură, conform cerințelor și specificațiilor tehnice
• Urmărirea permanenta a aplicarii parametrilor de calitate impuși prin procedurile specifice sau prin instrucțiunile tehnologice

Candidatul ideal
• Studii tehnice medii
• Cunoștințele de bază în domeniul matrițelor de injectat reprezintă un avantaj
• Inițiativă, spirit de echipă și capabil să respecte termenele limită
• Disponibilitate de a lucra pe două schimburi și la nevoie pe trei schimburi
• Cunoştinţe CATIA reprezintă un avantaj
• Cunoştinţe desen tehnic
Oferim:
Pachet salarial ce include:

- Bonus lunar în funcție de performanța individuală sau a echipei
- Bonus de recomandare a unui nou coleg
- Prime de 8 Martie, Paște și Crăciun
- Tichete de masă
- Asigurare de accidente 24 ore din 24 pe tot teritoriul României
- Transport gratuit pe rutele prestabilite

Formare profesională
Mediu de lucru sigur și plăcut

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!