Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Electrician Mentenanta

Descriere Locuri de munca

Beneficii:
• Salariu motivant;
• Tichete de masă de 15 lei/zi lucrată;
• Bonus de prezență și productivitate;
• Ore suplimentare plătite 200%;
• Transport decontat.

Cerințe:
• Experiență în domeniul mecanic, hidraulic, pneumatic și automatizări industriale;
• Cunoștințe legate de partea hidraulică – reparații;
• Persoană cu spirit practic, dinamic, inovativ;
• Abilități de comunicare și lucru în echipă;
• Seriozitate, punctualitate și responsabilitate;
• Permis conducere - categoria B;
• Disponibilitate de a participa la intervenții.

Program de lucru:
• 2 schimburi.

Responsabilități:
• Execută lucrări de întreținere și reparații;
• Menține echipamentele în parametri normali de funcționare;
• Intervine în caz de avarii, remediază și raportează intervențiile efectuate;
• Semnalează orice avarie sau situație care poate conduce la o avarie;
• Efectuează mentenanța preventivă a echipamentelor conform programului de mentenanță și/sau a ordinelor de lucru;
• Participă la revizii curente, revizii tehnice și reparații capitale;
• Interpretează schemele electrice ale unui utilaj; identifică, remediază și pune utilajul în funcțiune.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!